HNL

Dinamo slavio na Poljudu

U derbiju 21. kola MaxTV Prve HNL Dinamo je na Poljudu svladao Hajduk rezultatom 2-1.

Piše: Media Servis

Gosti su poveli u 11. minuti nakon što je Krstanović iskoristio odlično proigravanje mladog stopera Jedvaja. Splićani su izjednačili u 42. minuti preko Jozinovića da bi samo dva minuta kasnije Ibanez pokušao ubaciti u 16-erac Hajduka, ali mu je pritom lopta prešla preko noge i prevarila vratara Splićana Blaževića za ispostavilo se, konačnih 2-1.

Bijeli su u 80. minuti tražili 11-erac, ali sudac Bebek kontakt Vrsaljkove ruke s loptom nije ocijenio dovoljnim za kazneni udarac.

Dinamo je nakon toga sačuvao vodstvo do kraja utakmice i odnio iz Splita tri boda, s kojima praktički već sad može slaviti novu titulu prvaka Hrvatske.