OPROŠTAJ OD EUROPE

Bijelo-plavi očajno odigrali prvo poluvrijeme, sa 1:2 poraženi od Basela

Nogometaši Osijeka na prvoj stepenici okončali su svoj ovogodišnji nastup u Europskoj ligi. Bolji je rezultatom 1:2 bio Basel.

Bijelo-plavi očajno odigrali prvo poluvrijeme, sa 1:2 poraženi od Basela   FOTO:Republika.eu
Piše: I.K, / Republika.eu

Osječani su katastrofalno ušli u utakmicu, Basel je potpuno kontrolirao igru, što im se isplatilo već u 18. minuti. Nakon loše reakcije Škorića Strijelac je bio Cabral.

Škorić je ponovo loše reagirao u 44. minuti,  nakon čega Stocker matira Ivušića za, na kraju se pokazalo, nedostižna dva gola prednosti.

U nastavku puno bolji Osijek. Stvarao je prilike, pogađao vratnicu, ali lopta jednostavno nije htjela u gol. Veliki trud nije se isplatio.

U 84. minuti Majstorović donosi nadu domaćinima, smanjuje na 1:2, no to je bio konačni rezultat susreta.

"Ekipa nije prestala vjerovati da je moguć preokret do 94. minute, nažalost nismo uspjeli izjednačiti iako smo po igri u drugom poluvremenu apsolutno zaslužili. Nogomet se igra za golove i Basel je iz dvije-tri šanse zabio dva gola, a mi iz naših 5-6 samo jedan", rekao je trener Osijeka Nenad Bjelica.