EURO 2020.

Hrvatska sigurno protiv Njemačke, Italije, Engleske ili Španjolske

Nakon što je završen prvi i najveći dio kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2020. godine poznato je 20 sudionika smotre najboljih selekcija 'Starog kontinenta', među kojima je i Hrvatska.
BOLJI OD GRUZIJE

Hrvatska nogometna reprezentacija pobjedom okončala uspješnu godinu

Nogometaši Hrvatske u utorak su u Puli u prijateljskoj utakmici protiv Gruzije slavili sa 2-1 (1-1). Gruzijci su poveli u 19. minuti preko Papunašvilija, a Hrvatska je izjednačila u 25. minuti autogolom kapetana gostiju Kašije. U 53. minuti Ivan Perišić je udarcem glavom, nakon ubačaja Josipa Juranovića, zabio za konačnih 2-1.
EURO 2020.

Vatreni dočekuju Gruziju u Puli

Hrvatska nogometna reprezentacija nakon što je u subotu svladala Slovačku i izborila plasman na Euro, od 18 sati u Puli odigrat će posljednju ovogodišnju utakmicu, u prijateljskom susretu ugostit će Gruziju. Pomoćni trener Ivica Olić nada se da će Vatreni na zasluženi zimski odmor otići s pobjedom.
PONOSNI I SRETNI

Zlatko Dalić: Ovaj plasman posvećujemo Škabrnji i Vukovaru

"Ponos i sreća je moj osjećaj sada. Čestitam dečkima na pobjedu, prvom mjestu u grupi i plasmanu na Europsko prvenstvo. Hrvatska reprezentacija ovaj plasman posvećuje Škabrnji i Vukovaru", poručio je izbornik hrvatskih nogometaša Zlatko Dalić nakon 3-1 pobjede nad Slovačkom u posljednjoj kvalifikacijskoj utakmici za EURO 2020., odigranoj u subotu na riječkoj Rujevici.
BOLJI OD SLOVAČKE

Preokretom na Rujevici Hrvatska nogometna reprezentacija plasirala se na Europsko prvenstvo!

Hrvatski nogometaši osigurali su nastup na EURU 2020 pobijedivši u dvoboju kvalifikacijske skupine E u Rijeci Slovačku s 3-1 (0-1).
KVALIFIKACIJE ZA EURO 2020.

Vatreni sutra u odlučujućoj utakmici sa Slovačkom

Vatreni sutra na Rujevici igraju odlučujuću i posljednju utakmicu kvalifikacija za Euro protiv Slovačke.