BIJELO-PLAVI STROJ SVE MOĆNIJI

Osijek gubio, pa razmontirao Istru sa 1:4

U zaostaloj utakmici HNL-a Osijek je uvjerljivo slavio protiv Istre u Puli. Bilo je 1:4.

Ilustracija   FOTO:Pixabay
Piše: I.K. / Republika.eu

Nije dobro susret počeo za Bjeličinu momčad. Za vodstvo domaćina već u 7. minuti lijepo zabija Josip Špoljarić, igrač Osijeka na posudbi u Puli. On, dakako, nije slavio ovaj pogodak.

Bijelo-plavi stroj nakon ovoga se probudio, te pokazao svoju nadmoć, te do kraja utakmice postigao četiri pogotka.

Prvi za Osijek, izjednačujući, postigao je Mierez u 33. minuti, da bi na 1:2 povećao Bohar s bijele točke. S tim se rezultatom otišlo na odmor.

U nastavku utakmice još dva pogotka za Osijek.

Žaper pogađa za 1:3, a Ergeg za konačnih 1:4 i bodovno izjednačenje na ljestvici sa Dinamom, koji ima i utakmicu manje.

Priliku za preuzimanje vodstva na ljestvici izabranici Nenada Bjelice imaju u nedjelju, kada igraju protiv Rijeke, dok Dinamo neće igrati protiv Hajduka, jer su taj susret odgodili.