BEZ NAVIJAČA NA STADIONIMA

Počela je nova sezona Lige prvaka

Najzanimljivija utakmica 1. kola Lige prvaka igrala se u Parizu na Parku prinčeva gdje je Manchester United pobijedio aktualnog viceprvaka PSG s 2-1.

Ilustracija   FOTO:Pixabay
Piše: Republika.eu / Media Servis

U drugoj utakmici skupine H Leipzig je savladao Basaksehir s 2:0 na domaćem terenu. U skupini E Chelsea i Sevillea su na Stamford Bridgeu odigrali bez pogodaka 0-0. Mateo Kovačić je za domaćine u igru ušao u 65. minuti susreta, dok je Ivan Rakitić za goste na terenu bio do 80. minute. Također bez pobjednika završio je dvoboj Rennesa i Krasnodara 1-1. Club Brugge je u St Peterburgu pobijedio Zenit Dejana Lovrena s 2-1. Hrvatski reprezentativac odigrao je ključnu ulogu za privremeno izjednačenje domaćina. Pucao je s oko 35 metara, pogodio stativu, a lopta se onda od gostujućeg vratara Horvatha odbila u mrežu Belgijaca. Matej Mitrović nije nastupio za goste zbog ozljede. Drugi dvoboj skupine F pripao je Laziju koji je u Rimu bio bolji od Borussije Dortmund s 3-1. U skupini G nije bilo iznenađenja. U Kijevu je Juventus svladao Dinamo s 2:0, dok je Barcelona na Camp Nou nadigrala Ferencvaroš s 5:1, Roko Baturina susret je odgledao s klupe za pričuve gostiju. Uzbuđenja neće nedostajati ni večeras kada su na rasporedu susreti 1. kola u skupinama od A do D.

Zbog pandemije koronavirusa nema navijača na stadionima.