ČETIRI IGRAČA UPISALA SE U STRIJELCE

Osijek razbio Lokomotivu sa 4:0!

U utakmici 18. kola Prve HNL u Osijeku su nogometaši Osijeka svladali Lokomotivu s 4-0 (0-0).

Osijek razbio Lokomotivu i popeo se na treće mjesto na ljestvici   FOTO:Republika.eu
Piše: Republika.eu / Hina

Utakmica je igrana u uvjetima na granici regularnosti, po gustoj magli.

Osijek je do vodstva došao u 55. minuti kada je gostujući igrač Petrak igrao rukom u kaznenom prostoru, a Mirko Marić je sigurno realizirao jedanaesterac. U 62. minuti je napadač Lokomotive Llirim Kastrati zaradio crveni karton, a pobjedu Osijeka potvrdio je Marin Pilj u 78. minuti. U 82. minuti Mađar Laszlo Kleinheisler postiže treći gol, a Petar Bočkaj i četvrti pogodak za više nego uvjerljivu pobjedu Osječana u srazu klubova koji se bore za Europu.

Dvoboj se igrao na stadionu Gradski vrt, a sudio je Bebek iz Rijeke.

Strijelci: 1-0 Marić (55pen), 2-0 Pilj (78), 3-0 Kleinheisler (82), 4-0 Bočkaj (90+1)

Crveni karton: Kastrati (Lok, 62)