LIGA PRVAKA

Dinamo se dobro držao no ipak je pao na Etihadu

Nogometaši Dinama junački su pali na Etihadu, izgubili su od moćnog Manchester Cityja s 2:0 u 2. kolu Lige prvaka. Modri su se dobro držali prvo poluvrijeme, preživjeli su sve nalete Cityja i s početnim ishodom 0:0 otišlo se na odmor. Modra mreža mirovala je do 66. minute kada City probija Dinamovu obranu, a Sterling zabija za 1:0. Konačan rezultat u 95. minuti postavlja Foden iz kontranapada.

Nogometaši Dinama izgubili su od moćnog Manchester Cityja s 2:0 u 2. kolu Lige prvaka   FOTO:Boris Kovacev / CROPIX
Piše: Media Servis

„Ponosnim nas čini to što smo držali otvorenu utakmicu do 95. minute. Možda smo malo u prvom poluvremenu bili impresionirani i napravili neke greške koje nismo trebali. Drugo poluvrijeme kada smo bili stabilni defenzivno, primili smo taj gol. Na kraju smo probali s izmjenama iznenaditi, ali nije bilo moguće jer Manchester City je u ovom trenutku prejak za nas“, rekao je trener Dinama Nenad Bjelica.

U Dinamovoj skupini C Šahtar je pobijedio Atalantu s 2:1. Dinamo će u 3. kolu u goste Šahtaru 22. listopada, a City dočekuje Atalantu. Juniori Dinama napravili su sjajan uvod u utakmicu. U Ligi prvaka mladih ostvarili su još jedan odličan rezultat te u 2. kolu remizirali 2:2 u gostima kod vršnjaka Manchester Cityja. Dvostruki strijelac za Modre bio je Leon Šipoš (27, 80), dok su se za domaću momčad u strijelce upisali Doyle (18) i Bernabe (45+1).