FINALE U ZNAKU BIJELO-PLAVIH

Osijek ne mora strahovati za nogometnu budućnost: pioniri, kadeti i juniori osvojili Kup Hrvatske!

Tri vrlo zanimljiva finala odigrana su ovoga utorka u Slavonskom Brodu. Riječ je o susretima za trofej u Kupu Hrvatske za mlađe kategorije, a u sve tri su u završnim ogledima ovoga natjecanja igrale momčadi NK Osijek. I ne samo igrale, već su na kraju i slavile, u sve tri kategorije!

Kadeti podižu pehar   FOTO:NK Osijek Facebook
Piše: Republika.eu / NK Osijek

Pioniri

Hajduk je poveo u 11. minuti golom Brkljače, a Botica je u 22. minuti poslao loptu u svoju mrežu za 1:1.

U 28. minuti zbog drugog žutog kartona Čuljak isključuje Prpića, a Petrović u drugom poluvremenu zabija za 2:1 Bilih.

Potom Hajduk ostaje s devetoricom nakon što je Škorlić napravio faul na sredini terena za što je dobio žuti karton - iz Splita tvrde da je to bilo prestrogo dosuđeno.

Osijek na krilima brojčane prednosti preokreće golovima Mikovčića i Avedejeva, a to je bacilo u suze Hajdukovu mladost.

Kadeti

U kadetskoj konkurenciji Lokomotiva i Osijek su odigrali bez golova pa se otišlo na penale. Branšteter je panenkom zabio za pobjedu i drugi kup u rukama Osječana.

Juniori

Još jedno finale mladosti Osijeka i Lokosa u kojem su bijelo-plavi s lakoćom pobijedili svoje zagrebačke suparnike i slavili s rezultatom od 3-1.