Ostalo

VELIKO FINALE

Repriza prošlogodišnjeg finala Zimka DGO - CB Sjenjak

I došli smo do finalne večeri 31. izdanja malonogometnog turnira Zimko uz Osječko. Dogodilo se prošlogodišnje finale u najzanimljivijoj seniorskoj konkurenciji, pa će tako u borbi za naslov pobjednika ponovno zaigrati ekipe DGO i Sjenjaka. Pogledajmo tko je sve došao do same završnice.

DGO u trećem finalu Zimka zaredom   FOTO:STV
Piše: Dario Andraković/STV

8 utakmica odigrano je predposljednjeg polufinalnog dana na Zimku.

U borbi za treća mjesta u mlađim kategorijama slavili su AKI i Captus u kategorijama U9 i U11 te Građevinarstvo Hebron u kategoriji U13 dok je Loco Brijest osvojio 3.  mjesto u konkurenciji U15.

Bronca u kategoriji U17 pripala je CB Porto.

U kategoriji veterana 3. mjesto pripalo je Limunčićima bez borbe, jer ekipa CB Libero nije nastupila a onda su uslijedila dva velika seniorska polufinala.

U prvom susretu sastali su se DGO i Kroko Trade.

DGO kao prošlogodišnji finalist slavio je rezultatom 3-1 i tako se po treći put zaredom plasirao u finale Zimka.

Strijelci za dečke iz Donjeg Grada bili su Zvonimir Horvat, Gordan Duvančić i Boris Bolšec.

U drugom polufinalu branitelj naslova od prošle godine Caffeteria Sjenjak Salasport Hr svladala je CB Ilok s 5:3.

Strijelci za branitelja naslova Zimka bili su dva puta Goran Dakić te jednom Krešimir Lešić, Josip Jurić i Aleksandar Živanović.

U velikom finalu Zimka večeras od 21 sat sastat će se tako po drugi put zaredom DGO i Sjenjak, a nema sumnja kako će se već i ranaije tražiti mjesto više u dvorani Zrinjevac koja je ispunjena do kraja posljednjih dana.

Futsal pa makar i u obliku ovog popularnog zimskog turnira na najbolji se način vratio na velika vrata.

U borbi za 3. mjesto kod seniora igraju Kroko Trade i CB Ilok kod seniora u borbi za treće mjesto u velikom finalui veterana igraju Pizzeria Oliva i AB Skripta, još uvijek stignete na finale nad finalima DGO Sjenjak koji počinje iza 21 sat.

Inače finalni program počinje danas od 16 sati finalima u mlađim kategorijama od U9 do U17.