Ostalo

OSLABLJENI OSJEČANI NISU MOGLI VIŠE U MAKARSKOJ

MNK Osijek Kelme poražen od Novo Vrijeme Apfel u prvom susretu 1/4 finala

U prvom susretu četvrtfinala doigravanja za prvaka Hrvatske, Novo Vrijeme Apfel je pobjedom protiv Osijek Kelmea s 3-1 steklo prednost u borbi za polufinale prvenstva.

Osijek Kelme u minusu nakon prve utakmice   FOTO:STV
Piše: Dario Andraković / STV

Momčad domaćih trenera Tea Strunje do pobjede je predvodio raspoloženi Eduardo, koji je s golom u prvoj minuti utakmice i novim zgoditkom u prvoj minuti nastavka trasirao put svoje momčadi do trijumfa od 3-1 i prednosti pred uzvrat u Osijeku.

Strijelac za domaće bio je i Horvath, dok je počasni gol za Osijek Kelme postigao Matijas Mijić.

Vrijedi napomenuti kako je momčad trenera Marina Smoje bila značajno oslabljena bez dva važna igrača, kapetana vratara Ivana Mladine i Gordana Duvančića dok je nedovoljno spreman bio Robert Nospak.

Ono što ohrabruje Smojinu momčad je to što su pokazali kako znaju lijepo igrati s igračem vratarom i na takav su način izigrali domaću obranu Makarana i postigli gol preko Mijića.

Uzvratni susret četvrtfinala prvenstva Hrvatske igra se u dvorani Zrinjevac u petak 10. svibnja i očekuje se ipsunjena dvorana koja bi nosila Osječane do pobjede i eventualne majstorice za polufinale koja bi se ponovno igrala u Makarskoj.