Zadar ispustio prvu meč loptu za ostanak

Košarkaši Zadra ispustili su prvu meč loptu za ostanak u ABA ligi.

KK Zadar   FOTO:Screenshot YOuTube
Piše: Media Servis

Zadrani su izgubili utakmicu pretposljednjeg 25. kola na gostovanju kod Karpoš Sokola u Skoplju s 85-79 (19-24, 22-17, 16-19, 28-19). U vrlo izjednačenom susretu pobjednik se nije znao do posljednjih par minuta, a naš je klub u tim trenucima imao priliku preuzeti vodstvo, no loše izvođenje slobodnih bacanja i nekoliko tehničkih pogrešaka Zadrana domaćinu je pomoglo da dođu do vrlo važnih bodova. Žalio je trener Aramis Naglić za bodovima spasa nakon utakmice.

Nismo bili daleko da večer imamo pozitivan rezultat. Bili smo dobro pripremljeni za ovu utakmicu ali kad je trebalo dati ono najvažnije, a to su penali mi smo promašili čak 11 bacanja i to se u utakmici vrati u negativnom smislu. Očito je ove godine sudbina za nas takva da se moramo boriti za svaku loptu io svaku minutu i nama ostaje da se s neugodnom Olimpijom borimo u zadnjem kolu za ostanak u ABA ligi“, poručio je Naglić.

Popravni za Zadar bit će u nedjelju kad na Višnjiku u zadnjem kolu ABA lige dočekuje Union Olimpiju.