Ostalo

TREĆA BRONCA U NIZU

'Barakude' se poigrale s Italijom!

Hrvatska vaterpolska reprezentacija osvojila je brončanu medalju na Svjetskom prvenstvu koje se igra u Barceloni. U utakmici za 3. mjesto 'Barakude' su bila bolje od Italije rezultatom 10-8.

Hrvatska vaterpolo reprezentacija osvojila je 3. mjesto na svjetskom prvenstvu u Barceloni   FOTO:Marko Prpić/PIXSELL
Piše: Media Servis

Odmah od početka utakmice naši su vaterpolisti kontrolirali utakmicu. Nakon rane igre 'gol za gol', sredinom prve četvrtine odlazimo na dva pogotka prednosti da bi do poluvremena bilo čak 8-3. U prvih 16 minuta sjajan je bio Sandro Sukno s tri postignuta pogotka.

U trećem dijelu utakmice dolazi do nervoze, malo grubosti te sudačkih pogrešaka. Iz nejasnih razloga isključeni su Andro Bušlje i Sandro Sukno, no do kraja utakmice izabranici Ivice Tucka uspijevaju zadržati prednost te osvojiti četvrt uzastopnu medalju na svjetskim prvenstvima.

Po 3 pogotka na ovoj utakmici postigli su Sukno i Joković, a u listu strijelaca upisali su se i Bukić, Paškvalin, Dobud i Obradović.