U TENJU I DALJE ZANIMLJIVO

Ricardo se 'vratio u igru', PZ Ćelije jedva protiv Primere Vigor

Jučerašnji program ponudio je tri veteranske utakmice od toga dvostruki nastup ekipe John Deere iz Subotice. Ameba 79 je bez većih problema svladala ekipu Prstena s uvjerljivih 7:1.U svojoj prvoj utakmici igrači iz Subotice porazili su CB “5″ i trebala im je pobjeda protiv Sambe CB Milić za prvo mjesto u skupini.

Malonogometni turnir - Tenja 2013.   FOTO:magazin.hrfutsal.com
Piše: Republika.eu/magazin.hrfutsal
Za njih je sve krenulo po planu i vodstvo od 3:0 do 13.minute susreta .Pred sam kraj poluvremena Baraći smanjuje na 3:1 a Borovec i Dominko Petrušić uspjevaju izjednačiti i osigurati Sambi prvo mjesto u skupini “A” i direktan prolaz u 1/4 finale. Kod seniora najlakši posao imala je ekipa Saponie protiv Drage Banda sigurna pobjeda od 4:1. U susretu između Primere Vigor i PZ Ćelije igrači Ćelija bili su apsolutni favoriti i to su potvrdili na početku susreta golovima Daria Jukića i Josipa Pavičića ali igrači Primere se nepredaju i smanjuju vodstvo do kraja prvog dijela. U drugom dijelu borbena utakmica i šanse na obije strane ali su ćelijanci drugim golom Darija Jukića stigli do zaslužene pobjede.

Utakmica večeri kao što se i očekivalo bila je između V.Rajona i Ricarda. Već u 2.minuti V.Rajon je poveo golom Filipa Magdića ali nakon samo dvije minute Mijo Nađ i Saša Voldin okreću rezultat na stranu Ricarda da bi točku na i stavio Josip Džanko golom iz slobodnog udarca gdje mu je uvelike pripomogao loše postavljeni živi zid igrača V.Rajona.

VETERANI: JOHN DEERE – SAMBA CB MILIĆ 3:3
1:0 GODAR(3),2:0 BAŠIĆ (5), 3:0 SKENDEROVIĆ (13), 3;1 BARAĆI (15),3:2 BOROVEC (22), 3:3 PETRUŠIĆ(24)

RICARDO – V.RAJON  3:1

U SUBOTU JE SLOBODAN DAN NA TURNIRU ZBOG NASTUPA TS “SLAVONSKE LOLE”  U 21.00 h. SVI ONI KOJI KUPE NEŠTO U HRFUTSAL.com NA POKLON ĆE DOBITI ULAZNICU ZA ”SLAVONSKE LOLE”.