SMOJI PRIZNANJE KOHORTE

Osijek pobjedio Cibaliu za kraj sezone!

Nogometaši Osijeka slavili su protiv Cibalie sa 1:0 u Gradskom vrtu pred oko 2000 gledatelja, u susretu bez rezultatskog značaja.

26.05.2013., stadion Gradski vrt, NK Osijek - Cibalia   FOTO:Marko Mrkonjić/PIXSELL
Piše: Republika.eu / STV

Osijek je bio bolji u prvom dijelu igre kada je i poveo pogotkom Peroševića u 34. minuti, nakon odličnog ubacivanja Glavaša

Cibalia bolja u nastavku, s više prigoda. No odličan je opet bio vratar bijelo-plavih Mikulić. Osijek je mogao i do 2:0 da je malo precizniji bio Pušić u 70. minuti. Cibalia ipak nije kaznila Osijek, iako su najbliži golu bili Vitaić i Koledić. No oba puta sjajno je reagirao Mikulić

Osijek je 9. prvenstvenom pobjedom sezonu završio na 7. mjestu s 39 osvojenih bodova, dok se Cibalia kao pretposljednja oprostila od prvoligaškog natjecanja

Vrijedi istaknuti i kako je kapetan Osijeka Ivo Smoje dobio nagradu od Kohorte kao najbolji igrač Osijeka u ovoj sezoni.