[VIDEO] BUNDESLIGA

Olić opet zabio

Napadač hrvatske nogmetne reprzentacije Ivica Olić bio je strijelac za Wolfsburg koji je u 30. kolu njemačkog prvenstva na gostovanju slavio u Bremenu sa 3:0 protiv momčadi Werdera.

Ivica Olić opet je zabio za svoj Wolfsburg   FOTO:nph / Schrader/NordPhoto/PIXSELL
Piše: Republika.eu

Olić je odigrao svih 90. minuta, a svoj osmi ovosezonski gol zabio u 27. minuti susreta.

Strijelci za goste još su bili Maximilian Arnold (12`) te brazilac Diego udarcem sa bijele točke (66`).

Momčad Wolfsburga trenutno je na 12. mjestu Bundeslige sa 37 bodova, dok Werder zauzima 14. mjesto sa 32 osvojena boda.

Treba naglasiti da je u njemačkom prvenstvu već sve riješeno što se tiče pobjednika. Naime, Bayern München osigurao je naslov prvaka Njemačke još prije dva tjedna.