LIGA PRVAKA

Bayern uvjerljiv, u Parizu 2:2

Nogometaši Bayerna nalaze se blizu plasmana u polufinale Lige prvaka. Bavarci su u prvom susretu četvrtfinala na Allianz Areni pobijedili Juventus sa 2:0.

David Beckham i Cesc Fabregas   FOTO:Press Association/PIXSELL

Golove za bavarski sastav zabili su David Alaba u 25. sekundi utakmice, te Thomas Mueller u 63. minuti na asistenciju našeg Marija Mandžukića. Hrvatski napadač igrao je do 89. minute kada ga je zamijenio Mario Gomez. Uzvratni susret je 10. travnja u Torinu.

Mnogo zanimljiviji meč odigran je u Parizu,
gde su tri gola pala u zadnjih deset minuta. Messi je u finišu prvog dijela doveo Katalonce do prednosti, ali nije igrao u nastavku zbog ozljede. Zlatan Ibrahimović je izjednačio 10 minuta prije kraja iz zaleđa (koje nije suđeno), a u 89. minutu Xavi je sa 11m donio gostima novu prednost. Konačan rezultat u trećoj minuti nadoknade postavio je Matuidi.

Uzvratni susret je 10. travnja na Camp Nou.