Republika TV

RUKOMET

Pogledajte čudesnu obranu Ivana Balića

U prvoj utakmici četvrfinala rukometne Lige prvaka Balićev Atletico Madrid svladao je Barcelonu sa 25:20. No, utakmica je obilježio ovaj potez čarobnjaka Ivana Balića, koji je, u trenutcima kada je njegova momčad igrala bez vratara, ubilježio i spektakularnu obranu.
STAJAO NA GOL LINIJI

Pogledajte što je promašio Mladen Petrić

Mladen Petrić u 70. minuti utakmice između Fulhama i Chelsea, kod rezultata 0:2 za goste, promašio je nešto što se rijetko promašuje. Do kraja utakmice Chelsea je zabio i treći pogodak, a Petrić je desetak minuta kasnije zamijenjen.
18 000 POSJETITELJA

Pogledajte kako je Beyoncé rasplesala Zagreb

Beyoncé Knowles-Carter jučer je po drugi put nastupila u Hrvatskoj, ovaj puta u sklopu turneje 'Mrs. Carter Show World Tour'. Gotovo dva sata plesali su Zagrepčani i njihovi gosti na ritmove dive koja je na koncertu izvela 23 pjesme, i presvukla se desetak puta. Kao predizvođač nastupila je Franka Batelić.
NJEMAČKI KUP

Bayern deklasirao Wolfsburg, Mandžukić opet zabio

Nogometaši Bayerna plasirali su se u finale Njemačkog kupa pobijedivši na svojoj Allianz Areni Wolfsburg s 6:1, i tako nastavili ovosezonski pohod na trostruku krunu. Podsjetimo, Bayern je već osigurao naslov u Bundesligi, a osim što su ostali u utrci za osvajanjem Njemačkog kupa, bore se i za osvajanje najprestižnijeg natjecanja, Lige prvaka, gdje ih u polufinalu dočekuje Barcelona.
KOSOVO

Pogledajte masovnu tučnjavu na utakmici Hysi - Prishtina

Utakmicu izmešu Hysia i Prishtine obilježila je masovna tučnjava kakve se ne bi posramili niti u Engleskoj. Spomenimo kako je na kraju rezutat bio 0:1 za goste.
ASISTENCIJA ZA PAMĆENJE

Pogodak koji će vas nasmijati

Na utakmici polufinala Kupa Alžira između MC Algera i ES Setifa vidjeli smo pogodak kakvog rijetko viđamo. Ne zbog njegove ljepote, koliko zbog svega što je utjecalo da bude postignut.