Republika TV

VIDEO

Pogledajte Jelavićev pogodak iz kuta navijača

Na youtubeu se pojavila snimka Jelavićeva pogotka Manchester Cityju, koja dočarava kakva je atmosfera vladala na Goodison Parku...
EUFORIJA NA VRHUNCU

Pogledajte novi singl Zaprešić boysa "Opijen tribinama"

Uoči kvalifikacijske utakmice protiv Srbije za plasman na SP 2014. Zaprešić boys predstavljaju novi singl "Opijeni tribinama". Uživajte.
PROPAGANDNI VIDEO

Evo kako Sjeverna Koreja vidi napad na SAD!

Na Youtubeu je objavljen video u kojem se vidi kako Sjeverna Koreja zamišlja napad na SAD. Snimka je dužoa nešto više od pet minuta, a u jednome se trenutku kao mete vide Bijela kuća i Capitol.
VIDEO

Domagoj Vida strijelac za pobjedu kijevskog Dinama

Domagoj Vida postigao je pogodak glavom u 4. minuti utakmice kijevskog Dinama i Vorskla. Na kraju se pokazalo - pogodak vrijedan tri boda. Dinamo je slavio 1:0.