Republika TV

PROPAGANDNI VIDEO

Evo kako Sjeverna Koreja vidi napad na SAD!

Na Youtubeu je objavljen video u kojem se vidi kako Sjeverna Koreja zamišlja napad na SAD. Snimka je dužoa nešto više od pet minuta, a u jednome se trenutku kao mete vide Bijela kuća i Capitol.
VIDEO

Domagoj Vida strijelac za pobjedu kijevskog Dinama

Domagoj Vida postigao je pogodak glavom u 4. minuti utakmice kijevskog Dinama i Vorskla. Na kraju se pokazalo - pogodak vrijedan tri boda. Dinamo je slavio 1:0.
VIDEO OD KOJEG ZASTAJE DAH

Ako se bojite letenja - nemojte ovo gledati!

Ovaj je video nastao u Düsseldorfu. Donosimo Vam video kompilaciju slijetanja aviona poput Boeinga 777, Airbusa A340 i A330. Problem je "samo" u nevremenu. I izrazito jakom bočnom vjetru. I ledenoj pisti.
NIJE MU DO ŠALE

Ulični zabavljač udario dosadnog prolaznika

Queensland, Australia - Ulični zabavljač David Mulder nije mogao više izdržati sitne provokacije dosadnog prolaznika. Pogledajte njegovu reakciju.
VIDEO

Pogledajte prekrasan pogodak s 25 metara

Luka Modrić bio je jedna od važnijih karika u pobjedi svoga Real Madrida protiv Mallorce (5-2) u 28. kolu španjolskog prvenstva.