Ostalo

ZLATNA SANDRA VRATILA SE U HRVATSKU

Da je peto zlato osvojiti lako, osvojio bi ga svatko

U domovinu se iz Berlina vratila kraljica diska, nevjerojatna Sandra Perković, jedina atletičarka u povijesti s pet naslova europske prvakinje. Uz zvuk tamburice izgrlila se i pozdravila sa svima koji su joj došli čestitati nakon što je ispisala nove stranice atletske povijesti.
NOVI USPJEH OSJEČKIH VESLAČA

Braća Lončarić brončani na svjetskom prvenstvu!

Nakon četiri dana iscrpljujućih utrka na ovogodišnjem Svjetskom prvenstvu u Račicama u Češkoj Patrik i Anton Lončarić vraćaju se u Osijek s još jednim u nizu velikih odličja - brončanom medaljom. Dokazali su kako su u vrhu juniorskog veslanja u svijetu, a ponosno nose kući i najbrže izveslano svjetsko juniorsko vrijeme!
EUROPSKO PRVENSTVO

Seligman srebrni na konju s hvataljkama, Ude šesti!

Hrvatski gimnastičar Robert Seligman (32) osvojio je srebrnu medalju na konju s hvataljkama na Europskom prvenstvu u Glasgowu, dok je drugi hrvatski predstavnik u istom finalu Filip Ude (32) završio na šestoj poziciji.
OVO NIKOME NIJE USPJELO

Sandra Perković ušla u povijest atletike osvojivši peto Europsko prvenstvo

Sandra Perković osvojila je peti uzastopni europski naslov u bacanju diska i tako ušla u povijest atletike...
VESLANJE

Patrik i Anton Lončarić u polufinalu Svjetskog juniorskog prvenstva

U češkim Račicama održava se Svjetsko veslačko prvenstvo za juniore na kojem sudjeluju predstavnici više od 70 zemalja. Hrvatsku predstavlja 18 veslačica i veslača, a tu su i Osječani- Aria Cvitanović, Patrik Lončarić i Anton Lončarić. Danas (subota) se veslaju polufinala.
FINALE JE NA RASPOREDU U NEDJELJU

Ude i Seligman u finalu Europskog prvenstva!

Hrvatski gimnastičari Filip Ude i Robert Seligman plasirali su se u finale konja s hvataljkama na Europskom prvenstvu u Glasgowu.