Ostalo

OSJEČANI ĆE U SLAVONSKOM DERBIJU TRAŽITI PLAY OFF

Split Tommy bolji od Osijek Kelme-a s 3-1

Igrači Osijek Kelmea odigrali su susret predposljednjeg 20.kola osnovnog dijela natjecanja prve hrvatske lige. U dvorani Zrinjevac Osječani su dočekali Split, koji se bori za drugo mjesto i izgubili utakmicu rezultatom 3-1.
IZGUBIO VODEĆU POZICIJU

Tour of Croatia: Težak pad Đuraseka

Kristijan Đurasek teško je pao na trećoj etapi Tour of Croatia. Nakon što je završila najduža ruta od Imotskog do Zadra u dužini od 237 kilometara, Đurasek, inače vodeći do tada u ukupnom poretku, završio je na liječničkom pregledu i posljednje informacije su da našem biciklistu nije ništa slomljeno...
TOUR OF CROATIA

Đurasek pobjednik druge etape, ispred velikog Nibalija

Kristijan Đurasek pobjednik je druge etape biciklističke utrke Tour of Croatia.
U BORBI ZA MEDALJE

Kovačević i Seligman u finalu Europskog prvenstva

Hrvatski gimnastičari Anton Kovačević na preči i Robert Seligman na konju s hvataljkama izborili su finala Europskog prvenstva u rumunjskom gradu Cluj-Napoci.
HRVATSKA PREKO SRBIJE U ELITNU DIVIZIJU EUROPSKOG PRVENSTVA

Nakon 12 godina reprezentacija u stolnom tenisu u Osijeku

Nakon više od 12 godina Osijek je bio domaćin reprezentatvnim selekcijama u stolnom tenisu. Hrvatska ženska reprezentacija u dvorani Gradski vrt ugostila je protivnice iz Srbije u borbi za nastup na europskom prvenstvu i slavila ukupnu pobjedu.
107 UMJESTO 123 KILOMETRA

Druga etapa "Tour of Croatia" skraćena zbog lošeg vremena

Druga etapa biciklističke utrke Tour of Croatia koja je u srijedu trebala završiti 29 kilometara dugačkim usponom na 1762 metra visoki vrh Sveti Jure na Biokovu, zbog loših vremenskih uvjeta će biti skraćena i cilj će imati na 860 metara nadomrske visine na koliko se nalaze Vrata Biokova, objavili su iz vodstva utrke.