Ostalo

SP U VESLANJU

Braća Sinković obranili zlato!

Braća Valent i Martin Sinković obranili su naslov svjetskih prvaka u veslanju u disciplini dvojac bez kormilara, oni su u finalnoj utrci na SP u austrijskom Linz-Ottensheimu dominirali od prvog do posljednjeg zaveslaja i ciljem prošli sa 3.19 sekundi prednosti ispred drugoplasiranih Novozelanđana Thomasa Murraya i Michaela Brakea.
DEVETA PROFI POBJEDA U KARIJERI

Hrgović nokautirao Herediju u trećoj rundi

Najbolji hrvatski teškaš Filip Hrgović u Meksiku je ubilježio devetu profesionalnu pobjedu u karijeri.
"NAJZLOČESTIJI ČOVJEK NA PLANETI"

Miočić: Hvala Bogu da sam ga uzdrmao, jer je stvarno opasan

"DC je opasan. Uočio sam neke slabosti u trećoj rundi. Hvala Bogu da sam ga u četvrtoj rundi sam ga uzdrmao desnicom, jer on je stvarno opasan", izjavio je Stipe Miočić nakon borbe za UFC naslov svjetskog prvaka u teškoj kategoriji održanoj u Anaheimu u kojoj je tehničkim nokautom svladao dosadašnjeg prvaka Daniela Cormiera, koji mu je taj naslov bio preoteo prije 13 mjeseci.
VREMENSKA PROGNOZA

DHMZ: Nedjelja sunčana i vruća

Sunčano i vruće. Samo će u središnjoj i gorskoj Hrvatskoj prijepodne mjestimice biti povećane naoblake, a u najzapadnijim predjelima ujutro može pasti i malo kiše.
SP U VATERPOLU

Hrvatski vaterpolisti pobjedom protiv Mađarske osvojili broncu

Hrvatski vaterpolisti osvojili su brončanu medalju na Svjetskom prvenstvu u Gwangjuu, oni su u susretu za treće mjesto svladali Mađare sa 10-7 (2-1, 2-2, 2-2, 4-2).
SP VATEROPLO

Barakude bez finala

Hrvatski vaterpolisti poraženi su u polufinalu Svjetskog prvenstva u južnokorejskom Gwangjuu od Španjolske s 5-6 (1-2, 1-2 , 0-2, 3-0).