Ivan Horvat nastupio je na 13. izdanju međunarodnog mitinga “Golden Roof Challenge” održanom 2. lipnja u austrijskom Innsbrucku.

Hrvatska upisala drugu pobjedu

Hrvatske odbojkašice u petom su kolu kvalifikacija za SP upisale treće.
BK OSIJEK EKIPNI PRVACI HRVATSKE

Osječani ponovno imaju najbolji boksački klub u Hrvatskoj

Osijek ponovno ima prvaka u boksu. Boksački klub Osijek po treći put je postao ekipnim prvakom Hrvatske, a Osječani su titulu osvojili u svom gradu u posljednjem kolu lige održanom u ovoj sezoni.

Drugi uzastopni poraz hrvatskih odbojkašica

Hrvatska ženska odbojkaška reprezentacija u susretu je 3. kola skupine A kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo koje će se sljedeće godine održati u Japanu u Osijeku izgubila od Mađarske sa 2-3 (25-19, 32-30, 15-25, 21-25, 11-15).
NAJVEĆI REGIONALNI FESTIVAL EKSTREMNOG SPORTA

Donosimo raspored i satnice održavanja natjecanja i koncerata ovogodišnjeg Pannonian Challengea

Osamnaesti Pannonian kuca na vrata, a Osijek je spreman otvoriti ih svim vozačima i posjetiteljima koji dolaze iz cijelog svijeta. Punoljetno izdanje najvećeg regionalnog festivala ekstremnog sporta i glazbe za svoj 18. rođendan priprema pravi party, a da ne biste propustili nijedan bitni dio, evo točnog rasporeda natjecanja i dolaska izvođača na pozornicu.
KVALIFIKACIJE ZA SVJETSKO PRVENSTVO U ODBOJCI

Hrvatska izgubila od Grčke

Hrvatske odbojkašice nakon što su svladale Gruziju na startu kvalifikacija za SP, u 2. su kolu izgubile od Grčke 3:0 (25:21, 25:23, 25:18).