Ostalo

SVJETSKO PRVENSTVO U BUDIMPEŠTI

Barakude osigurale polufinale protiv Srbije

Hrvatski vaterpolisti ušli su u polufinale Svjetskog prvenstva u Budimpešti. U četvrtfinalu Barakude su bile bolje od Italije s 12-9, a sutra ih u borbi za finale čeka momčad Srbije koja je bila bolja od Australije s 15-5.
SVJETSKO PRVENSTVO U VATERPOLU

Barakude potopile Japan i izborile četvrtfinale

Hrvatski vaterpolisti potvrdili su plasman u četvrtfinale Svjetskog prvenstva pobijedivši reprezentaciju Japana sa 16:6.
SP U BUDIMPEŠTI

Druga pobjeda vaterpolista Hrvatske

U utakmici 2. kola skupine D Svjetskog prvenstva u Budimpešti vaterpolisti Hrvatske su u srijedu svladali Rusiju sa 10-8 (1-3, 3-3, 4-1, 2-1).
ODLIČNO OTVARANJE SP

Hrvatska bez većih problema svladala SAD

Hrvatski vaterpolisti pobjedom su otvorili Svjetsko prvenstvo u Budimpešti. Barakude su s rezultatski uvjerljivom razlikom 12:7 (3:1, 4:2, 3:1, 2:3) svladale SAD.
ZAVRŠENO SVJETSKO PRVENSTVO

Hrvatska ima tri svjetska prvaka u samostrelu!

Finalnim danom nastupa u samostrelu završeno je Svjetsko prvenstvo u toj disciplini. Osijek se ponovno pokazao kako sjajni organizator natjecanja a Hrvatska je dominirala i zaslužila ukupno 11 medalja.
F1

VN Britanije: Hamilton najbrži u kvalifikacijama

Britanski vozač Lewis Hamilton (Mercedes) bio je najbrži u subotnjim kvalifikacijama za VN Britanije u Formuli 1, te će u nedjelju u Silverstoneu krenuti u utrku sa najbolje startne pozicije.