Ostalo

NAJBOLJI HRVATSKI PARAOLIMPIJAC

ZPOI: Sokolović 19. u superveleslalomu

Najbolji hrvatski paraolimpijac 29-godišnji alpinac Dino Sokolović je u nedjelju, drugog dana natjecanja na 12. Zimskim paraolimpijskim igrama u Pjongčangu, u kategoriji sjedećih skijaša zauzeo 19. mjesto, dok je novi paraolimpijski pobjednik Kanađanin Kurt Oatway.
SOLIDNA SKUPINA

Barakude na EP u skupini s Grčkom, Turskom i Nizozemskom

Hravatska muška vaterpolska reprezentacija u Barceloni je izvukla solidnu skupinu na Europskom prvenstvu. Uz Barakude u skupini C igrat će još Nizozemska, Turska i Grčka s kojom ćemo najvjerojeatnije odlučivati o prvom mjestu.
NAJBOLJI OVOGODIŠNJI HITAC U SVIJETU

Sandra Perković u Splitu bacila disk 69,13 metara

Najbolja hrvatska sportašica Sandra Perković u ponedjeljak je na Međunarodnom bacačkom mitingu u Splitu bacila disk 69,13 metara što je najbolji ovogodišnji hitac u svijetu.
HRVATSKA BEZ MEDALJE

ZOI ljestvica medalja: Norvežani rekordni

Norveški sportaši osvojili su najviše medalja na Zimskim olimpijskim igrama u južnokorejskom Pjongčangu, a s 39 odličja oborili su olimpijski rekord SAD-a (37) s Igara u Vancouveru 2010. godine.
ZOI 2018 - HOKEJ

Rusi tek u produžetku do zlata, Nijemce dijelilo 56 sekundi do zlata

Ruski hokejaši osvojili su zlatno odličje na ZOI u Pjongčangu nakon što su u dramatičnom finalu slavili protiv Njemačke u produžetku s 4-3 (1-0, 0-1, 2-2-1-0).
PRVI PUTA U OSAM RUNDI

BOKS: Nova pobjeda Hrgovića

Boksač Filip Hrgović slavio je i u četvrtom profesionalnom meču. Naš je borac u Nürnbergu svladao Irca Seana Turnera u meču teške kategorije.