Ostalo

NOVI USPJEH NAJBOLJEG HRVATSKOG SKAKAČA S MOTKOM

Horvat osvojio 1. mjesto i izjednačio državni rekord na otvorenom 5,70m

Najbolji hrvatski skakač s motkom Ivan Horvat ostvario je novi uspjeh. Na Ekipnom prvenstvu Europe u Tel Avivu osječki sportaš osvojio je prvo mjesto.
SVJETKSA LIGA

Hrvatski vaterpolisti bez finala

Hrvatski vaterpolisti nisu ušli u finale FINA Svjetske lige.
FORMULA 1

Hamilton izborio 'pole position' i prestigao Sennu

Britanac Lewis Hamilton u Mercedesu izborio je najbolju startnu poziciju uoči nedjeljne Velike Nagrade Azerbajdžana u Bakuu, osme utrke svjetskog prvenstva formule 1.
SLAVLJE U VELENJU

Sandra Perković se vratila pobjedama

Najbolja svjetska diskašica slavila je u Velenju. Nakon što je nakon dugo vremena poražena u Štokholmu, Sandra Perković jučer je na svoj 27. rođendan na EA Classic mitingu pobijedila hicem od 69,58 metara, što je njezin drugi rezultat sezone.
LIJEPA SPORTSKA VIJEST

Osječki mladi atletičari kući se vratili sa 8 medalja!

Lijepa sportska vijest stiže od mladih osječkih atletičara. Naime, atletičarke i atletičari Slavonije osvojili su 8 medalja – 3 zlatne, 2 srebrne i 3 brončane.
SVJETSKA LIGA

Hrvatski vaterpolisti pobjedom otvorili turnir

Hrvatska vaterpolska reprezentacija pobjedom protiv Japana otvorila je u Rusiji finale Svjetske lige. Barakude su u Rusiji slavile s uvjerljivih 13-5. Podsjetimo da su naši reprezentativci igrali bez kapetana Sandra Sukna koji ozlijedio prst desne ruke na turneji po SAD-u. Strijelac tri pogotka bio je Anđelo Šetka.