Ostalo

SELIGMAN PRIZNAO KRIVICU

Seligman: Sam sebi sam uzeo medalju

U svom sedmom finalu na europskim prvenstvima Seligman je čak četvrti put završio korak do medalje. Za sigurno odrađenu vježbu sa startom 5.9 suci su ga ocijenili sa 14,766 bodova, što je za 0,067 bodova manje od bronce.
FFC 29

Osječanin Ivica Tadijanov večeras na FFC-u u Ljubljani

Final Fight Championship u Ljubljani donosi novi borilački spektakl Champion vs. Champion.
DRAMATIČNA BORBA

Nicola Ruffoni pobjednik je četvrte etape utrke Tour of Croatia

Talijanski biciklist slavio je na dionici dugoj 171 kilometar od Crikvenice do Umaga.
OPTIMIZMA NE NEDOSTAJE

Robert Seligman uoči finala: Uz malo sreće mogu na postolje

Osječanin Robert Seligman u subotu (12.30 sati) će u rumunjskoj Cluj-Napoci po sedmi put u karijeri nastupiti u finalu konja s hvataljkama na europskim prvenstvima i pokušati po drugi put u karijeri dohvatiti mjesto na pobjedničkom postolju, a da je za to spreman uvjereni su i on i njegov trener Vladimir Mađarević.
OSJEČANI ĆE U SLAVONSKOM DERBIJU TRAŽITI PLAY OFF

Split Tommy bolji od Osijek Kelme-a s 3-1

Igrači Osijek Kelmea odigrali su susret predposljednjeg 20.kola osnovnog dijela natjecanja prve hrvatske lige. U dvorani Zrinjevac Osječani su dočekali Split, koji se bori za drugo mjesto i izgubili utakmicu rezultatom 3-1.