Ostalo

PRVI PUTA U OSAM RUNDI

BOKS: Nova pobjeda Hrgovića

Boksač Filip Hrgović slavio je i u četvrtom profesionalnom meču. Naš je borac u Nürnbergu svladao Irca Seana Turnera u meču teške kategorije.
PRESKOČIO 5,55 METARA

Ivan Horvat po šesti put prvak Balkana!

Osječki skakač s motkom Ivan Horvat uspješno je nastupio na Dvoranskom prvenstvu Balkana za seniore i seniorke održanom 17. veljače u Istanbulu i stigao do još jednog zlata s balkanskih prvenstava. Ujedno su i mladi članovi atletskog kluba Slavonija Žito bili uspješni na prvenstvu Hrvatske u Rijeci.
ZOI 2018

Svindalu zlato u spustu, Zrnčić-Dim nije nastupio

Norvežanin Aksel Lund Svindal osvojio je naslov olimpijskog pobjednika u spustu na ZOI u Pjongčangu postavši tako najstariji osvajač olimpijskog zlata u alpskom skijanju u povijesti.
BICIKLIZAM

Četvrti Tour of Croatia najzahtjevniji do sada

Četvrtu godinu zaredom Hrvatska će biti domaćinom velike jednotjedne biciklističke utrke Tour of Croatia, koja će u šest etapa od 17. do 22. travnja proći više od 1000 kilometara, a bicikliste čeka najzahtjevnija ruta do sada, na kojoj će prolaziti Velebitom, penjati se na vrh Sv. Jure na Biokovu i uspinjati se na Učku s istarske i kvarnerske strane.
LIGA PRVAKA

Valentinovo ili nogometna ljepotica ?

Za sve zaljubljene ljubitelje nogometa srijeda donosi veliku dvojbu. Valentinovo ili nogometna ljepotica, okršaj Real Madrida i PSG-a u prvom susretu osmine finala Lige prvaka.
ZIMSKE OLIMPIJSKE IGRE

Zubčić: Dvanaesto mjesto je OK

Hrvatski skijaš, 25-godišnji Filip Zubčić je nakon 12. mjesta u kombinaciji na Zimskim olimpijskim igrama u Pjongčangu izjavio je kako je zadovoljan svojom spustaškom vožnjom, dok je u slalomu očekivao i više.