Ostalo

F1

Lewis Hamilton pobjednik VN Mađarske

Vozač Mercedesa Lewis Hamilton pobjednik je Velike nagrade Mađarske Svjetskog prvenstva Formule 1.
NOVI USPJEH HRVATSKOG SPORTA!

Hrvatskoj bronca na Europskom prvenstvu u Vaterpolu

Hrvatska vaterpolska reprezentacija osvojila je brončano odličje na Europskom prvenstvu svladavši u Barceloni Italiju s 10-8 (4-0, 3-5, 2-1, 1-2).
EUROPSKO PRVENSTVO U VATERPOLU

Hrvatska za broncu protiv Italije

Hrvatska muška vaterpolska reprezentacija u susretu za brončanu medalju na Europskom prvenstvu u Barceloni igrat će u subotu protiv Italije.
FANTASTIČNE REPREZENTACIJE

Barakude sredile i Crnu Goru, sutra sa Srbijom za finale

Hrvatska vaterpolska reprezentacija plasirala se u polufinale Europskog prvenstva. Barakude su nakon vrlo teške četvrtfinalne utakmice u Barceloni svladale 9-7 Crnu Goru i za finale će sutra igrati sa Srbijom, koja je pak pobijedila Mađarsku 8-5.
TEŠKA UTAKMICA

Barakude s Crnom Gorom za polufinale Europskog prvenstva

Hrvatska vaterpolska reprezentacija saznala je protivnika u četvrtfinalu Europskog prvenstva. Bit će to Crna Goga koja je uvjerljivo u osmini finala svladala Rumunjsku s 15-5. Susret se sutra od 20 i 30 igra u Barceloni, a izbornik Barakuda, Ivica Tucak najavljuje:
ATLETIKA

Osječanin Ivan Horvat osvojio zlato na prvenstvu Balkana u Bugarskoj

Hrvatski atletski olimpijci Andrea Ivančević i Ivan Horvat te mladi reprezentativac Sven Cepuš osvojili su zlatna odličja na Prvenstvu Balkana, koje je u petak i subotu održano u Staroj Zagori u Bugarskoj, a hrvatska reprezentacija je sa tri zlata, dva srebra i pet brončanih odličja osvojila šesto mjesto među 16 reprezentacija.