Ostalo

EUROPSKO PRVENSTVO

Seligman srebrni na konju s hvataljkama, Ude šesti!

Hrvatski gimnastičar Robert Seligman (32) osvojio je srebrnu medalju na konju s hvataljkama na Europskom prvenstvu u Glasgowu, dok je drugi hrvatski predstavnik u istom finalu Filip Ude (32) završio na šestoj poziciji.
OVO NIKOME NIJE USPJELO

Sandra Perković ušla u povijest atletike osvojivši peto Europsko prvenstvo

Sandra Perković osvojila je peti uzastopni europski naslov u bacanju diska i tako ušla u povijest atletike...
VESLANJE

Patrik i Anton Lončarić u polufinalu Svjetskog juniorskog prvenstva

U češkim Račicama održava se Svjetsko veslačko prvenstvo za juniore na kojem sudjeluju predstavnici više od 70 zemalja. Hrvatsku predstavlja 18 veslačica i veslača, a tu su i Osječani- Aria Cvitanović, Patrik Lončarić i Anton Lončarić. Danas (subota) se veslaju polufinala.
FINALE JE NA RASPOREDU U NEDJELJU

Ude i Seligman u finalu Europskog prvenstva!

Hrvatski gimnastičari Filip Ude i Robert Seligman plasirali su se u finale konja s hvataljkama na Europskom prvenstvu u Glasgowu.
SPREMAN I PUN SAMOPOUZDANJA

Ivan Horvat spreman za Europsko prvenstvo u Berlinu

U Berlinu je počelo Europsko atletsko prvenstvo. Hrvatsku predstavlja 22 atletičara, a među njima i član Atletskog kluba Slavonija Žito, Ivan Horvat. Spreman i pun samopouzdanja osječki skakač s motkom cilja visoko.
PRVENSTVO HRVATSKE

Horvat 5,71 m, a Valentić 4,06 m za nove hrvatske rekorde!

Članovi Atletskog kluba Slavonija-Žito Ivan Horvat i Elija Valentić postavili su nove državne rekorde u skoku s motkom na Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske za seniore i seniorke koje se održalo 28. i 29. srpnja 2018. na stadionu Mladosti u Zagrebu.