Ostalo

MEDITERANSKE IGRE

Vaterpolisti osvojili zlatnu medalju!

Hrvatska vaterpolska reprezentacija osvojila je peti dan natjecanja na Mediteranskim igrama (MI) Mersin 2013. zlatnu medalju. U finalu je jučer pobijedila Španjolsku 11:9 (2:3, 4:2, 3:3, 2:1)...
JEDINA MEDALJA KOJA NEDOSTAJE

Vaterpolisti idu po zlato

Peti dan natjecanja na Mediteranskim igrama, Hrvatska nastavlja borbu za medalje, a za zlato, ukupno treće Hrvatsko u Mersinu, borit će se vaterpolisti.
Zlatni veslači

Odveslali smo ono što realno možemo

Hrvatski četverac na pariće, u sastavu David Šain, Martin i Valent Sinković te Damir Martin, jučer je osvojio zlatnu medalju na regati Svjetskog kupa u britanskom Eton Dorneyju.
OSMA MEDALJA NA MEDITERANSKIM IGRAMA

Robert Seligman osvojio srebro na konju s hvataljkama!

Hrvatska je osvojila osmu medalju na Mediteranskim igrama. Srebro na konju s hvataljkama osvojio je naš gimnastičar Robert Seligman...

Srebro za Nevena Žugaja, vaterpolisti u finalu

Hrvatska je na Mediteranskim igrama u turskom Mersinu stigla do sedme medalje. Nakon dva zlata i četiri bronce, srebro je jučer osvojio Neven Žugaj u hrvanju grčko-rimskim stilom .
[VIDEO] SVJETSKI KUP

Hrvatski četverac na pariće 'osvetio' se Nijemcima za Olimpijske igre!

Hrvatski četverac na pariće osvojio zlato na regati Svjetskog kupa u britanskom Eton Dorneyju.