Ostalo

TEHNIČKI NOKAUT

Fury demolirao Wildera za titulu

Tyson Fury tehničkim je nokautom u sedmoj rundi pobijedio Deontaya Wildera i osvojio naslov svjetskog teškaškog prvaka po WBC verziji.
DOLAZE NAJBOLJI

Pannonian Challenge u Osijeku od 3. do 7. lipnja

Ovogodišnji 21. festival ekstremnih sportova "Pannonian Challenge" održat će se u Osijeku od 3. do 7. lipnja, najavili su u petak organizatori.
SVJETSKI KUP U GIMNASTICI

Robert Seligman i Filip Ude u Melbourneu nastavljaju bitku za Olimpijske igre

Hrvatski dvojac na konju s hvataljkama, Filip Ude i Robert Seligman, otputovali su u Melbourne na prvi ovosezonski turnir Svjetskog kupa gdje nastavljaju borbu za Olimpijske igre u Tokiju.
PORAZ OD CRNE GORE

Hrvatski vaterpolisti vodili sa četiri razlike pa ostali bez medalje

Hrvatska vaterpolska reprezentacija nije uspjela osvojiti brončanu medalju na Europskom prvenstvu u Budimpešti nakon što je u utakmici za treće mjesto izgubila od Crne Gore sa 9-10 (3-1, 4-2,1- 4, 1-3).
POLUFINALE EUROPSKOG PRVENSTVA

Vaterpolisti igraju u 17:30 sati, rukometaši pola sata kasnije

Utakmica između Hrvatske i Španjolske u polufinalu europskog vaterpolskog prvenstva u Budimpešti igrat će se u petak u 17:30 sati, dok će hrvatski rukometaši u Stockholmu svoje polufinale EP-a protiv Norveške igrati istog dana u 18:00 sati.
EUROPSKO PRVENSTVO U VATERPOLU

Barakude pomeli Grčku za polufinale sa Španjolskom

Hrvatski vaterpolisti preko Grčke maestralno su se probili u polufinale Europskog prvenstva i tamo ih očekuje dvoboj sa Španjolskom.