Ostalo

SVJETSKO PRVENSTVO U VESLANJU

Braća Sinković zlatni u dvojcu bez kormilara

Braća Martin i Valent Sinković osvojili su naslov svjetskih prvaka u dvojcu bez kormilara na Svjetskom veslačkom prvenstvu u Plovdivu.
VATERPOLO

Barakude pobjedom otvorile Svjetski kup

Hrvatski vaterpolisti slavili su u prvom kolu Svjetskog kupa. U skupini B Barakude su u Berlinu svladale SAD s 15-10 (3-2, 4-2, 3-3, 5-3).
SP U VESLANJU

Braća Sinković s lakoćom ušli u četvrtfinale

Martin i Valent Sinković plasirali su se u četvrtfinale Svjetskog prvenstva u veslanju koje se održava u Bugarskoj s najboljim vremenom kvalifikacija.
U TREĆOJ RUNDI

Hrgović nokautom do naslova interkontinentalnog prvaka

Hrvatski profesionalni boksač Filip Hrgović osvojio je naslov interkontinentalnog prvaka u teškoj kategoriji po verziji WBC zahvaljujući pobjedi nokautom u trećoj rundi protiv Amerikanca Amira Mansoura u zagrebačkoj Areni.
JEDAN OD NAJBOLJIH AMBASADORA ŽUPANIJE I GRADA

Seligman: ''Dio svog uspjeha dugujem potpori sportske zajednice Osječko-baranjske županije''

Osječanin Robert Seligman prije tri je tjedna ostvario najveći uspjeh u karijeri – srebro na europskom prvenstvu iz gimnastike u Glasgowu. Povijesnim uspjehom ponovno je skrenuo pozornost na našu vrhunsku gimnastiku, grad Osijek i Osječko-baranjsku županiju. Robertov uspjeh uspjeh je svih nas i primjer budućim sportašima, čulo se na svečanom prijmu kod župana Anušića.
ROBERT SELIGMAN

Ovo je najveći rezultat moje dosadašnje karijere

Nakon povratka Roberta Seligmana iz Glasgowa gdje je na Europskom gimnastičkom prvenstvu osvojio srebrnu medalju na konju s hvataljkama, u svečanoj dvorani na prvom katu Hotela Osijek održana je konferencija za medije na kojoj su, uz Seligmana bili nazočni i njegov trener i potpredsjednik Hrvatskog gimnastičkog saveza Vladimir Mađarević te predsjednik Gimnastičkog društva Osijek-Žito Marko Pipunić.