Ostalo

SVJETSKO PRVENSTVO SKUPINE 1B

Hrvatski hokejaši poraženi na startu

Jučer je počelo Svjetsko prvenstvo skupine 1B u hokeju na ledu. Hrvatska reprezentacija izgubila je u prvom susretu od domaćina Velike Britanije s 2-4 (0-1, 1-0, 1-3).
ZAVRŠENO TREĆE IZDANJE VELIKE UTRKE

Tour of Croatia - Modolu etapa, Nibaliju ukupna pobjeda

Talijanski biciklist Vincezo Nibali, član momčadi Bahrain Merida, pobjednik je trećeg izdanja utrke Tour of Croatia koja je danas završila u Zagrebu.
TOUR OF CROATIA

Roson-Garcia slavio u kraljevskoj etapi

Jaime Roson Garcia pobjednik je kraljevske etape Tour of Croatia.
SELIGMAN PRIZNAO KRIVICU

Seligman: Sam sebi sam uzeo medalju

U svom sedmom finalu na europskim prvenstvima Seligman je čak četvrti put završio korak do medalje. Za sigurno odrađenu vježbu sa startom 5.9 suci su ga ocijenili sa 14,766 bodova, što je za 0,067 bodova manje od bronce.
FFC 29

Osječanin Ivica Tadijanov večeras na FFC-u u Ljubljani

Final Fight Championship u Ljubljani donosi novi borilački spektakl Champion vs. Champion.