Tenis

SENZACIJA U MADRIDU

Borna Ćorić s turnira izbacio prvog igrača svijeta Andyja Murraya!

Borna Ćorić na Mastersu u Madridu priredio je pravu senzaciju, u 3. kolu pobijedio je prvog igrača svijeta Britanca Andyja Murraya sa 6:3 i 6:3. Zanimljivo, 20-godišnji Zagrepčanin i 59. igrač svijeta do četvrtfinala stigao je kao 'sretni gubitnik' iz kvalifikacija.
WTA MADRID

Donna Vekić poražena u 2. kolu, bolja od nje Japanka Misaki Doi

Hrvatska tenisačica Donna Vekić zaustavljena je u 2. kolu Premier WTA turnira u Madridu, gdje ju je u utorak svladala Japanka Misaki Doi (WTA - 53.) sa 6-1, 6-2 za samo 51 minutu.
SVLADAO ZVEREVA

Ćorić se pridružio Karloviću i Čiliću

Hrvatski tenisač Borna Ćorić svladao je Nijemca Mischu Zvereva sa 6-3, 7-6 (5) u 1. kolu turnira Madridu te se pridružio Ivi Karloviću i Marinu Čiliću u drugom kolu četvrtog ovosezonskog natjecanja iz Masters 1000 serije.
ATP MADRID

Karlović spasio četiri meč-lopte

Hrvatski tenisač Ivo Karlović plasirao se u 2. kolo ATP turnira iz "masters" serije u Madridu, on je nakon točno tri sata igre u 1. kolu svladao Španjolca Roberta Bautistu sa 7-6 (4), 6-7 (9), 7-6 (7).
NAKON OBRANE NASLOVA U ISTANBULU

Marin Čilić na sedmom mjestu ATP liste

Naslov osvojen u Istanbulu donio je najboljem hrvatskom tenisaču Marinu Čiliću napredak za jedno mjesto na novoj pojedinačnoj ATP ljestvici objavljenoj u ponedjeljak, na kojoj je sada sedmi igrač svijeta, dok je redoslijed prve šestorice ostao nepromijenjen.
ATP

Marin Čilić osvojio Istanbul

Marin Čilić osvojio je prvi naslov u 2017. Naš najbolji tenisač je u finalu ATP turnira u Istanbulu svladao prvog nositelja, Kanađanina Miloša Raonića sa 7-6 (3), 6-3 nakon 123 minute igre.