Tenis

U DRUGOM KOLU OPET NA NIJEMCA

Wimbledon: Čilić uvjerljivo do 2. kola

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić plasirao se u 2. kolo Wimbledona uvjerljivom 6-4, 6-2, 6-3 pobjedom protiv Nijemca Philippa Kohlschreibera u susretu 1. kola koji je trajao sat i 56 minuta.
DONNA NA RUSKINJU VIHLJANCEVU

Hrvatska ima sedam predstavnika na Wimbledonu

Poznat je ždrijeb glavnog turnira u Wimbledonu, a Hrvatska ima sedam predstavnika U All England Clubu Ivo Karlović kao 21. nositelj u 1. kolu igra sa Slovenskim tenisačem Aljažom Bedeneom.
TENISAČICA POD ISTRAGOM

Venus Williams skrivila prometnu nesreću, jedna osoba poginula

Američka tenisačica Venus Williams (37) skrivila je prometnu nesreću u kojoj je jedna osoba poginula, objavili su američki mediji.
DONNA VEKIĆ 57. IGRAČICA SVIJETA

Čilić ponovno šesti na ATP listi, na WTA Lučić Baroni pala tri mjesta

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić ponovio je najbolji ranking karijere jer je plasmanom u finale teniskog turnira u Queensu, u kojem je jučer od njega bolji bio Španjolac Feliciano Lopez, napredovao do šestog mjesta na najnovijoj ATP ljestvici koja je objavljena u ponedjeljak. A najbolja hrvatska tenisačica Mirjana Lučić Baroni pala je tri mjesta na najnovijoj WTA ljestvici koja je objavljena u ponedjeljak i sada se nalazi na 27. poziciji, dok je Ana Konjuih ostala na 28. mjestu.
ATP QUEEN`S

Čilić izgubio turnir bez izgubljenog servisa

Hrvatski tenisač Marin Čilić nije uspio osvojiti naslov pobjednika na ATP turniru u londonskom Queen's Clubu, u finalu ga je sa 4-6, 7-6 (2), 7-6 (8) svladao Španjolac Feliciano Lopez nakon dva i pol sata igre.
ATP QUEEN'S

Čilić je izborio svoje 29. finale pobjedom protiv Gillesa Mullera

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić izborio je plasman u finale ATP turnira u londonskom Queen's Clubu, nakon što je u polufinalnom susretu pobijedio Luksemburžanina Gillesa Mullera 6-3, 5-7, 6-4 za dva sata i 15 minuta igre.