Tenis

LONDON

Ozlijeđeni Marin Čilić nije uspio, Federer bolji u finalu Wimbledona

Loše vijesti dolaze iz Londona. Marin Čilić poražen je u finalu Wimbledona. Bolji od našeg tenisača bio je Roger Federer rezultatom 6-3, 6-1 i 6-4 u setovima.
GORAN IVANIŠEVIĆ

Čilić mora igrati ekstremno napadački

Osvajač Wimbledona Goran Ivanišević komentirao je meč između Čilića i Federera.
DANAS U WIMBLEDONU

Veliko finale Čilić - Federer

Danas nas očekuje veliko finale - Marin Čilić bori se za naslov Wimbledona protiv Švicarca Rogera Federera. Federer se jučer našalio i poručio kako se nada da ga Marin neće razbiti kao u polufinalu US Opena, dok naš Čilić poručuje:
PRVI GRAND SLAM TURNIR

Garbine Muguruza osvojila Wimbledon

Španjolska tenisačica Garbine Muguruza (23) po prvi puta u karijeri osvojila je Grand Slam turnir u Wimbledonu nakon što je u subotnjem finalu svladala peterostruku pobjednicu u All England Clubu Amerikanku Venus Williams sa 7-5, 6-0 poslije sat i 17 minuta igre.
UVJEREN U POBJEDU

Sjajni Marin Čilić u finalu Wimbledona protiv velikog Federera

Marin Čilić plasirao se finale Wimbledona. Međugorac je u polufinalu svladao Amerikanca Sama Querreya sa 6-7 (6), 6-4, 7-6 (3) i 7-5 nakon dva sata i 56 minuta igre. Hrvatska će tako nakon Gorana Ivaniševića 2001. godine, ponovno imati finalista u All England Clubu. Amerikanac je osvojio prvi set u 13. igri, ali naš prvi reket uspio je osvojiti iduća tri seta i doći u borbu za naslov.
FINALE WIMBLEDONA

Marin Čilić na Ivaniševićevom tragu

Prvi puta u Wimbledonu, a drugi puta u karijeri, najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić borit će se za naslov pobjednika na Grand Slam turniru, nakon što je u petak u polufinalu svladao 29-godišnjeg Amerikanca Sama Querreyja sa 6-7 (6), 6-4, 7-6 (3), 7-5 nakon dva sata i 56 minuta igre.