Tenis

ATP QUEEN`S

Čilić izgubio turnir bez izgubljenog servisa

Hrvatski tenisač Marin Čilić nije uspio osvojiti naslov pobjednika na ATP turniru u londonskom Queen's Clubu, u finalu ga je sa 4-6, 7-6 (2), 7-6 (8) svladao Španjolac Feliciano Lopez nakon dva i pol sata igre.
ATP QUEEN'S

Čilić je izborio svoje 29. finale pobjedom protiv Gillesa Mullera

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić izborio je plasman u finale ATP turnira u londonskom Queen's Clubu, nakon što je u polufinalnom susretu pobijedio Luksemburžanina Gillesa Mullera 6-3, 5-7, 6-4 za dva sata i 15 minuta igre.
ATP/WTA

Čilić u polufinalu, Konjuh ispala

Marin Čilić izborio je polufinale ATP turnira u londonskom Queen‘s Clubu. U četvrtfinalu je bio bolji od Amerikanca Donalda Younga rezultatom 6-4 i 7-5 za sat i 25 minuta igre...
WTA BIRMINGHAM

Vekić oprostila se već u 1.kolu, bolja od nje 46. igračica svijeta Riske

Samo dva dana nakon što je osvojila turnir u Nottinghamu Donna Vekić je poražena na startu travnatog WTA turnira u Birminghamu od Amerikanke Allison Riske s 2-6, 6-7 (2).
NAKON OSVAJANJA NOTTINGHAMA

Donna Vekić do najboljeg rankinga u karijeri!

Najbolja hrvatska tenisačica Mirjana Lučić Baroni napredovala je dva mjesta na najnovijoj WTA ljestvici i sada je na 24. poziciji, dok je Donna Vekić, nakon jučer osvojenog turnira u Nottinghamu, stigla do 58. mjesta i rankinga karijere.
SENZACIONALNA POBJEDA

Donna Vekić pobjedom protiv prve nositeljice osvojila Nottingham!

Hrvatska tenisačica Donna Vekić pobjednica je WTA turnira u Nottinghamu nakon što je u finalnom dvoboju pobijedila prvu nositeljicu Britanku Johannu Kontu 2-6, 7-6 (3), 7-5.