Rukomet

KRITIKA VODSTVU REPREZENTACIJE

Nikša Kaleb: Imamo auto za 350 na sat, a mi vozimo 80

Hrvatski rukometaši nisu došli do osme stepenice na Europskom prvenstvu. Završili su jednu niže, a dirigent naše reprezentacije, izbornik Lino Červar loše je uštimao svoj orkestar. Na protekla dva velika natjecanja uvjeravali su nas da će ova ganeracija imati kulminaciju na ovom našem Euru, a na kraju su nas Francuzi vrlo lako eliminirali iz borbe za medalju.
OSTALI BEZ POLUFINALA

Hrvatska rukometna reprezentacija poražena od Francuske, u petak za peto mjesto protiv Češke

Hrvatski rukometaši nisu se uspjeli plasirati u polufinale Europskog prvenstva kojemu su domaćini, oni su u posljednjoj utakmici skupine I u zagrebačkoj Areni pred 15.000 gledatelja izgubili od Francuza sa 27-30 (13-19).
DAN ODLUKE

Kauboji protiv Francuske za polufinale Eura

Hrvatska rukometna reprezentacija večeras od 20 i 30 u Areni Zagreb kreće u borbu za polufinale Europskog prvenstva. Kauboje čeka najteži ispit dosad i to protiv moćne Francuske.
ZAKOMPLICIRALI SITUACIJU U SKUPINI

EP rukomet 2018: Slovenija pobijedila Španjolsku

U susretu 4. kola skupine II drugog kruga Europskog rukometnog prvenstva Slovenija je u Varaždinu pred 5,400 gledatelja pobijedila Španjolsku 31-26 (13-12) zakompliciravši situaciju u skupini.
EUROPSKO RUKOMETNO PRVENSTVO

Francuska i Švedska razbili suparnike, Gerard upitan za Hrvatsku

Francuska rukometna reprezentacija s lakoćom je svladala Srbiju u drugoj utakmici drugoga kruga europskog prvenstva.

Francuska sa 39-30 nadigrala Srbiju

U susretu 3. kola skupine 1 drugog kruga Europskog prvenstva u ponedjeljak su u Zagrebu rukometaši Francuske očekivano svladali Srbiju sa 39-30 (19-12), čime su praktično osigurali plasman u polufinale.