Kauboji preko Egipta love četvrtfinale

Hrvatske rukometne reprezentativce nakon slabije predstave protiv Nijemaca u petak te prolaska skupine, od 20 i 45 očekuje nova prepreka.
"TRENUTAČNI MAXIMUM"

Rukometaši teško stradali od Njemačke, za četvrtfinale s Egiptom

Hrvatska rukometna reprezentacija izgubila je posljednji susret grupne faze na Svjetskom prvenstvu u Francuskoj i u osminu finala ulazi kao druga u skupini. U jednom od rukometnih klasika Njemačka je svladala Hrvatsku 28-21.
POZVAN JERKO MATULIĆ

Kauboji prije Njemačke ostali bez Josipa Božića Pavletića

Hrvatski rukometaši u posljednjoj utakmici grupne faze Svjetskog prvenstva u Francuskoj s Njemačkom se bore za prvo mjesto skupine C
SUTRA NOVI DVOBOJ

Babića uoči Njemačke brine Duvnjakovo koljeno

Hrvatski rukometaši s Njemačkom će se sutra boriti za prvo mjesto u skupi C na Svjetskom prvenstvu u Francuskoj. Iza Kauboja su četiri pobjede, a sinoćnja protiv Čilea bila je demonstracija moći s igračima koji nisu do sada puno participirali na ovom turniru. Izborik Željko Babić i njegovi igrači već su krenuli s pripremama za sutrašnji vrlo važan ogled s europskim prvakom, Njemačkom.
S NJEMAČKOM ZA PRVO MJESTO SKUPINE

SP rukometaša: Hrvatska - Čile 37-22

Hrvatski rukometaši ostvarili su i četvrtu uzastopnu pobjedu na Svjetskom prvenstvu u Francuskoj, nakon što su u srijedu u Rouenu svladali Čile sa 37-22 (17-9) čime su najmanje osigurali osvajanje drugog mjesta u skupini C.
PRILIKU ĆE DOBIT IGRAČI S MANJOM MINUTAŽOM

Metličić: Na Čile idemo bez Duvnjaka

Hrvatski rukometaši sutra igraju pred posljednju utakmicu grupne faze na Svjetskom prvenstvu u Francuskoj.