Rukomet

MAMIĆ UOČI NORVEŠKE

Moramo trkački biti bolji od njih

Hrvatski rukometaši sinoć su počeli pripreme za polufinalni ogled Svjetskog prvenstva s Norveškom. Mjesto odigravanja je mitska dvorana Bercy u Parizu. .
NAJBOLJA PARTIJA KAUBOJA

Hrvatska u polufinalu Svjetskog prvenstva!

Hrvatska rukometna reprezentacija plasirala se u polufinale svjetskog prvenstva u Francuskoj nakon što je u susretu četvrtfinala u Montpellieru pobijedila Španjolsku 30-29 (17-15).
METLIČIĆ O NADOLAZEĆEM SUSRETU

Protiv Španjolske moramo biti čvrsti i odlučni

Hrvatska rukometna reprezentacija nakon što je pobijedila Egipat s 21:19 okreće se Španjolskoj s kojom će se boriti za ulaz u polufinale Svjetskog prvenstva u Francuskoj. Kauboji do sada igrom nisu oduševili, no pomoćni trener Petar Metličić rekao je kako su svi u reprezentaciji toga svjesni.
ODLIČNO PRVO POLUVRIJEME

SP rukometaša: Hrvatska uz oscilacije do četvrtfinala sa Španjolcima

Hrvatski rukometaši izborili su mjesto među osam najboljih na Svjetskom prvenstvu u Francuskoj, nakon što su u nedjelju u Montpellieru sa 21-19 (13-7) svladali aktualnog prvaka Afrike, reprezentaciju Egipta te će se u utorak (20.45 sati) boriti protiv Španjolske za plasman u polufinale.
NOVA PREPREKA

Kauboji preko Egipta love četvrtfinale

Hrvatske rukometne reprezentativce nakon slabije predstave protiv Nijemaca u petak te prolaska skupine, od 20 i 45 očekuje nova prepreka.
"TRENUTAČNI MAXIMUM"

Rukometaši teško stradali od Njemačke, za četvrtfinale s Egiptom

Hrvatska rukometna reprezentacija izgubila je posljednji susret grupne faze na Svjetskom prvenstvu u Francuskoj i u osminu finala ulazi kao druga u skupini. U jednom od rukometnih klasika Njemačka je svladala Hrvatsku 28-21.