Rukometni savez danas o Babićevoj sudbini

Čelni ljudi hrvatskog rukometa danas će odrediti sudbinu izbornika Željka Babića i njegovog stručnog stožera.
NOVI STARI PRVACI

Veliki domaćini Francuzi zgazili Norvešku u finalu SP-a te uzeli novo zlato

Francuski rukometaši novi su svjetski prvaci. Domaćini su u Parizu slavili nad Norveškom 33-26. Iako su gosti puno pokazali u prvom dijelu, u nastavku je došlo do raspada igre. Na poluvremenu je domaćin vodio 18-17, no Skandinavci su u nekim trenucima imali čak tri razlike da bi se krajem poluvremena Francuzi vratili u igru te otišli na odmor s prednošću.
FRANCUSKA PRVAK

Karabatić MVP, Duvnjak u najboljoj momčadi prvenstva

Francuski rukometaš Nikola Karabatić proglašen je najboljim (MVP) igračem svjetskog prvenstva u Francuskoj na kojem su slavili domaćini pobijedivši u finalu Norvešku 33-26.
BRZA REAKCIJA

Predsjednik HRS-a sazvao Upravni odbor: Jedina točka je povjerenje Babiću

Nakon poraza za broncu na Svjetskom rukometnom prvenstvu vrlo je brzo reagirao Hrvatski rukometni savez.
MANJE OD 20 SATI IZMEĐU UTAKMICA

Izgubili smo jer su igrači u prvom dijelu dali više nego što su mogli

Izgubili smo jer su igrači u prvom dijelu dali više nego što su mogli, ali i zbog pravila IHF-a koji su zbilja čudna jer nismo imali niti 20 sati odmora između utakmica, kazao je izbornik hrvatske rukometne reprezentacije Željko Babić na konferenciji za novinare u Parizu nakon poraza od Slovenije (30-31) u borbi za broncu.
ZLATKO HORVAT NAKON DRAMATIČNE ZAVRŠNICE

Nije lako, ali moramo to što prije pustiti

Nakon velike drame i poraza u Bercy Areni od Norveške u produžecima, hrvatski reprezentativci okreću se utakmici protiv Slovenije. Naši će reprezentativci u 20 i 45 odmjeriti snage sa susjednom Slovenijom u Parizu te ćemo dobiti prvog osvajača medalje u Francuskoj.