Rukomet

OSJEČANKE U KADETSKOM SASTAVU PRUŽILE JAK OTPOR UMAGU

Poraz mladih rukometašica Osijeka protiv Umaga u ravnopravnoj igri

Rukometašice Osijeka doživjele su novi poraz u prvenstvu prve hrvatske lige. Osječanke su na Zrinjevcu izgubile od ekipe Umaga u 11.kolu rezultatom 24:26.
RUKOMETAŠI IZ NAŠICA OČEKIVANO IZGUBILI KOD VODEĆEG VARDARA

Nexe porazom u gostima otvorio 2017. godinu

U utakmici 15.kola Gazprom SEHA lige u Skopju su rukometaši Nexea gostovali kod vodeće momčadi lige Vardara i doživjeli očekivan poraz. Vardar je slavio s 37:29 i tako zadržao prednost na prvoj poziciji.
TRI DANA NAKON OSVAJANJA SVJETSKOG ZLATA

Zbog namještanja utakmica osuđen Nikola Karabatić!

Iako je prije tri dana s Francuskom osvojio zlato na Svjetskom rukometnom prvenstvu u Francuskoj, najbolji svjetski rukometaš Nikola Karabatić nije dugo imao razloga za slavlje. Naime, zajedno sa svojim bratom Lukom osuđen je pred sudom u Montpelliereu zbog namještanja utakmica.
JEDINA TEMA DVOSATNOG VIJEĆANJA

Upravni odbor HRS-a smijenio Željka Babića i cijeli stručni stožer

Ime Babićevog nasljednika trebalo bi biti obznanjeno u sljedećih mjesec dana.
ODLUKA O POVJERENJU

Rukometni savez danas o Babićevoj sudbini

Čelni ljudi hrvatskog rukometa danas će odrediti sudbinu izbornika Željka Babića i njegovog stručnog stožera.
NOVI STARI PRVACI

Veliki domaćini Francuzi zgazili Norvešku u finalu SP-a te uzeli novo zlato

Francuski rukometaši novi su svjetski prvaci. Domaćini su u Parizu slavili nad Norveškom 33-26. Iako su gosti puno pokazali u prvom dijelu, u nastavku je došlo do raspada igre. Na poluvremenu je domaćin vodio 18-17, no Skandinavci su u nekim trenucima imali čak tri razlike da bi se krajem poluvremena Francuzi vratili u igru te otišli na odmor s prednošću.