Hrvatska ima vrlo pozitivan omjer protiv Nijemaca

Hrvatska rukometna reprezentacija može se pohvaliti da ima pozitivan međusobni omjer s Njemačkom, što je prava rijetkost s obzirom da je Njemačka rukometna velesila.
ŠOK ZA KAUBOJE

Červar bez Cindrića u nastavak SP-a

Novi problemi za hrvatsku rukometnu reprezentaciju na Svjetskom prvenstvu. Nakon sinoćnjeg šokantnog poraza od Brazila u drugoj fazi natjecanja, iz daljeg natjecanja, zbog ozljede, ispao je Luka Cindrić.
ŠOK NA SVJETSKOM PRVENSTVU

Hrvatska rukometna reprezentacija poražena od Brazila!

Šok na Svjetskom rukometnom prvenstvu! U prvom susretu drugog kruga, hrvatska reprezentacija je u Koelnu neočekivano izgubila od Brazila 26-29 (13-17) ugrozivši plasmanu u polufinale.
HRVATSKA - BRAZIL 18H

Kauboji kreću u borbu za polufinale na SP-u

Hrvatska rukometna reprezentacija u 18 sati kreće u drugi dio natjecanja na Svjetskom prvenstvu. U njemačkom Kölnu snage će odmjeriti protiv Brazila.
PALI I EUROPSKI PRVACI ŠPANJOLCI

Herojskom pobjedom Hrvatska rukometna reprezentacija došla nadomak polufinala Svjetskog prvenstva!

Hrvatska muška rukometna reprezentacija prvi je krug natjecanja na Svjetskom prvenstvu u Muenchenu okončala sa stopostotnim učinkom, u susretu posljednjeg 5. kola skupine B svladala je europskog prvaka Španjolsku sa 23-19 (13-10).
NOVA POBJEDA NA SVJETSKOM PRVENSTVU

Hrvatska lako protiv Bahreina, okrećemo se Španjolcima

Hrvatska rukometna reprezentacija nastavlja nizati pobjede na svjetskom prvenstvu u Njemačkoj i Danskoj nakon što je u susretu 4. kola B skupine pobijedila Bahrein sa 32-20 (19-9) upisavši i četvrtu pobjedu.