Rukomet

RUKOMETNA RAPSODIJA SE NASTAVLJA

EHF Kup: Nexe ostao stopostotni! Slavili protiv makedonskog Eurofarm Rabotnika

Rukometaši Nexea nastavili su s pobjedama u EHF Kupu. Našičani su u 3. Kolu B skupine na domaćem terenu nadigrali makedonski Eurofarm Rabotnik 23:18 te su tako ostali na stopostotnom učinku.
EHF KUP

Nova pobjeda Nexea, pao i Bundesligaš Hannover-Burgdorf!

Rukometaši našićkog Nexea u subotu su u 2. kolu skupine B EHF kupa protiv njemačkog Hannover-Burgdorfa slavili sa 29-25 (14-9), i imaju maksimalan učinak budući da su pobijedili i prije tjedan dana na gostovanju kod mađarske Grundfos Tatabanye.
SEHA LIGA

Nexe slavio protiv Tatrana, plasman u Final Four sve bliže

Rukometaši Nexe-a došli su do svoje dvanaeste pobjede u SEHA ligi.
ZAVRŠILO SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO

Prvi svjetski naslov za Dansku, Hrvatska šesta, a Francuzi i dalje najuspješniji

Danski rukometaši osvojili su svoj prvi naslov svjetskih prvaka svladavši u velikom finalu u Herningu Norvešku s 31-22 (18-11).
OSVOJILI ŠESTO MJESTO

Težak poraz Hrvatske za kraj Svjetskog rukometnog prvenstva

Hrvatska muška rukometna reprezentacija natjecanje na ovogodišnjem Svjetskom prvenstvu u Njemačkoj i Danskoj okončala je na šestom mjestu, u susretu za peto mjesto bolja od Hrvatske je u Herningu bila Švedska sa 34-28 (16-13).
RUKOMET

Danska i Norveška u finalu Svjetskog rukometnog prvenstva

Danska i Norveška igrat će u finalu Svjetskog rukometnog prvenstva. U njemačkom Hamburgu održane su polufinalne utakmice, a domaćini Nijemci poraženi su pred svojim gledateljima od Norveške 25:31.