Rukomet

EUROPSKO RUKOMETNO PRVENSTVO

Hrvatska u skupini s Bjelorusijom, Crnom Gorom i Srbijom

Hrvatska muška rukometna reprezentacija na Europskom će prvenstvu koje će se od 9. do 26. siječnja sljedeće godine održati u Austriji, Švedskoj i Norveškoj igrati u skupini A u Grazu s Bjelorusijom, Crnom Gorom i Srbijom, odlučeno je ždrijebom u Beču u petak.
PRVI U SKUPINI

Kauboji se pobjedom oprostili od kvalifikacija za EURO

Hrvatska rukometna reprezntacija od kvalifikacija za EURO oprostila se pobjedom. Iako su Kauboji završili na prvom mjestu u skupini nisu podcijenili posljednju Belgiju, koju su Poreču svladali 28:19 (15:9).
KVALIFIKACIJE ZA EURO

Hrvatski rukometaši pobjedom potvrdili prvo mjesto u skupini

Hrvatski rukometaši potvrdili su prvo mjesto u skupini 2 kvalifikacija za EURO pobijedivši u 5. kolu u Zugu Švicarsku s 33-28 (17-13).
OKUPILI SE RUKOMETAŠI

Červar: Nije nam svejedno koij ćemo završiti

Hrvatska muška rukometna reprezentacija okupila se u Zagrebu gdje se još danas i sutra priprema za posljednja dva susreta u kvalifikacijama za Europsko prventsvo.
NEXE SE DOBRO DRŽAO PRVIH 20 MINUTA

PPD Zagreb u izravnom dvoboju protiv Nexea osvojio 28. naslov

Nakon što su prije deset dana osvojili 26. naslov pobjednika hrvatskog Kupa, rukometaši PPD Zagreba su u srijedu po 28. put osvojili i naslov prvaka Hrvatske.
NA KRILIMA 7000 NAVIJAČA

Hrvatska rukometna reprezentacija svladala Srbiju i plasirala se na Europsko prvenstvo!

Hrvatski rukometaši su dva kola prije kraja osigurali nastup na završnom turniru Europskog prvenstva 2020. godine, zahvaljujući pobjedi nad Srbijom 27-23 (17-11) u dvoboju 4. kola skupine 2 kvalifikacija za EP, koji je odigran u nedjelju pred oko 7000 gledatelja u zadarskoj dvorani Krešimira Ćosića.