Košarka

ABA LIGA

Cedevita pred domaćim navijačima lovi finale

Pred košarkašima Cedevite najvažnija je utakmica dosadašnjeg djela regionalne ABA lige. Hrvatski prvak pred svojim navijačima u dvorani Dražen Petrović igra odlučujuću, treću, utakmicu polufinala Final foura protiv Budućnosti koju vodi hrvatski strateg Jasmin Repeša.
PORAŽENI OD POLJSKE

Hrvatski košarkaši neće vidjeti Svjetsko prvenstvo

Hrvatska košarkaška reprezentacija nije izborila plasman na Svjetsko prvenstvo u Kini. U pretposljednjoj kvalifikacijskoj utakmici u Varaždinu poražena je od Poljske sa 77:69 (8:16, 24:20, 29:23, 16:10).
BOLJI OD CIBONE U SPLITU

Cedevita osvojila šesti uzastopni naslov pobjednika Kupa

Košarkaši Cedevite osvojili su kup „Krešimir Čosić“. U finalu igranom u Splitu svladali su Cibonu sa 89:74 (28:17, 15:23, 21:15, 25:19). Momčad Slavena Rimca tako je došla do svog šestog naslova pobjednika Kupa zaredom i sedmog ukupno.
ZADRŽALI IZGLEDE ZA PLASMAN NA SP

Hrvatska na krilima navijača u Osijeku slavila protiv Mađarske sa 74-69

Hrvatska košarkaška reprezentacija svladala je Mađarsku sa 74-69 (22-15, 22-23, 18-12, 12-19) u utakmici 9. kola skupine J kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, čime je zadržala izglede za plasman među tri najbolje reprezentacije u grupi koje će izboriti nastup na završnom turniru u Kini sljedeće godine.
ABA LIGA

Pobjeda Cedevite, poraz Cibone

Polovičan uspjeh naših predstavnika u ABA ligi. Košarkaši Cedevite u 7. kolu u Draženovom domu pobijedili Igokeu 100:80.
ABA LIGA

Cedevita poražena u Zagrebu od Partizana

Cedevita je porazom otvorila natjecanje u ABA ligi. Hrvatski košarkaški prvak u Domu sportova izgubio je od Partizana 87-84.