Košarka

PORAŽENI OD POLJSKE

Hrvatski košarkaši neće vidjeti Svjetsko prvenstvo

Hrvatska košarkaška reprezentacija nije izborila plasman na Svjetsko prvenstvo u Kini. U pretposljednjoj kvalifikacijskoj utakmici u Varaždinu poražena je od Poljske sa 77:69 (8:16, 24:20, 29:23, 16:10).
BOLJI OD CIBONE U SPLITU

Cedevita osvojila šesti uzastopni naslov pobjednika Kupa

Košarkaši Cedevite osvojili su kup „Krešimir Čosić“. U finalu igranom u Splitu svladali su Cibonu sa 89:74 (28:17, 15:23, 21:15, 25:19). Momčad Slavena Rimca tako je došla do svog šestog naslova pobjednika Kupa zaredom i sedmog ukupno.
ZADRŽALI IZGLEDE ZA PLASMAN NA SP

Hrvatska na krilima navijača u Osijeku slavila protiv Mađarske sa 74-69

Hrvatska košarkaška reprezentacija svladala je Mađarsku sa 74-69 (22-15, 22-23, 18-12, 12-19) u utakmici 9. kola skupine J kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, čime je zadržala izglede za plasman među tri najbolje reprezentacije u grupi koje će izboriti nastup na završnom turniru u Kini sljedeće godine.
ABA LIGA

Pobjeda Cedevite, poraz Cibone

Polovičan uspjeh naših predstavnika u ABA ligi. Košarkaši Cedevite u 7. kolu u Draženovom domu pobijedili Igokeu 100:80.
ABA LIGA

Cedevita poražena u Zagrebu od Partizana

Cedevita je porazom otvorila natjecanje u ABA ligi. Hrvatski košarkaški prvak u Domu sportova izgubio je od Partizana 87-84.
KVALIFIKACIJE ZA SVJETSKO PRVENSTVO

Poraz hrvatskih košarkaša u Poljskoj

Hrvatska košarkaška reprezentacija izgubila je na gostovanju od Poljske sa 79:74 (21:21, 10:15, 23:22, 25:16) u kvalifikacijskoj utakmici za Svjetsko prvenstvo.