PRVA HNL

Rijeka i Hajduk podijelili bodove, remi i u Velikoj Gorici

Jadranski derbi završio je bez pobjednika. Nogometaši Rijeke i Hajduka na Rujevici odigrali su 0:0. Mreža se doduše jednom tresla u 14. minuti, kada je poništen pogodak Hamze zbog prethodnog prekršaja Caktaša. Gostima je tako pripalo prvo poluvrijeme, a domaćinu drugo.
EUROPSKA LIGA

Dinamo izgubio u Plzenu, neredi BBB-a. Bjelica: Razočaran sam jer smo mogli bolje

U prvom susretu 16-ine finala Europske lige Dinamo je u Plzenu izgubio od Viktorije sa 1-2, premda su 'modri' vodili na poluvremenu.
FIFA DALA ZELENO SVJETLO

Laszlo konačno dobio "papire", pravo nastupa ima već protiv Dinama!

Lijepa vijest ovoga je četvrtka u Gradski vrt stigla iz sjedišta Svjetske nogometne federacije u Zurichu. Naime, dugo očekivana odluka arbitražnog suca FIFA-e u predmetu pravovaljane registracije Laszla Kleinheislera je pozitivna za našeg novog igrača i Nogometni klub Osijek za kojega je potpisao ove zime.
LIGA PRVAKA

Real slavio u Amsterdamu, Tottenham deklasirao Borussiju

Aktualni europski prvak Real Madrid u prvom susretu osmine finala Lige prvaka u Amsterdamu je pobijedio Ajax sa 2-1, dok je u drugom susretu večeri Tottenham u Londonu deklasirao Borussiju Dortmund sa 3-0.
LIGA PRVAKA

PSG razmontirao United, Roma - Porto 2-1

Nogometaši Paris Saint-Germaina ostvarili su veliku pobjedu na Old Traffordu, gdje su sa 2-0 (0-0) nadigrali Manchester United u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka, dok je na rimskom Olimpicu domaća Roma svladala Porto sa 2-1 (0-0).