TKO IDE U POLUFINALE

Messi ili Ibro? Mandžo ili Pirlo?

Nakon jučerašnjih neizvjesnih utakmica u kojima su Borussia i Real teškom mukom izborili prolaz u polufinale Lige prvaka, na rasporedu su posljednja dva ogleda koja će nam dati odgovor na pitanje tko su posljednja dva polufinalista ovog najprestižnijeg nogometnog natjecanja.
MALI NOGOMET

MNK Osijek VBK - Novi Marof 4:1

Igrači Osijeka VBK ubilježili su i osmu prvenstvenu pobjedu svladavši Novi Marof s 4:1 i tako sa 26 bodova učvrstili 8. mjesto na ljestvici i pobjegli iz opasne zone.
KOHORTA OSIJEK

Proslava 25. rođendana

Najvjerniji navijači Osijeka Kohortaši slave svoj 25. rođendan, a povodom čega su pripremili raznolik program. Središnji dio proslave, naravno, bit će u subotu u sklopu utakmice Osijeka i Zadra u Gradskom vrtu.
LIGA PRVAKA

Real odrađuje posao, neizvjesno u Dortmundu

U utorak navečer saznat ćemo tko će biti prvi polufinalisti Lige prvaka, u Istambulu se sastaju domaći Galatasaray i Real iz Madrida, dok u Dortmundu Borusija dočekuje Malagu .
I SEDMA UTAKMICA BEZ GOLA

NK Osijek poražen od Rijeke

Rijeka je zasluženo slavila na Kantridi pogotkom Leona Benka u 31. minuti utakmice. Osijek je solidno odigrao posebice prvo poluvrijeme, kada su bili potpuno ravnopravni s domaćinima.
STANKO MRŠIĆ

Na Kantridi očekujem pozitivan rezultat

Nogometaši Osijeka otputovali su u Rijeku, gdje ih sutra na Kantridi čeka utakmica 26. kola MAXtv Prve lige. Domaćin je u velikom naletu u borbi za vrh, a Osijek desetkovan izostankom gotovo polovice momčadi.