[VIDEO] DOBAR POTICAJ ZA SRIJEDU

Dinamo u posljednjim minutama svladao Split

Dinamo je sinoć na Maksimiru u osamdeset i osmoj minuti uspio pogotkom El Arabi Soudanija osigurati minimalnu pobjedu nad Splitom.
[FOTO-VIDEO] SLAVEN MOGAO OZBILJNO STRADATI

Odličnom igrom nogometaši Osijeka došli do prve pobjede!

Nogometaši Osijeka i Slaven Belupa odigrali su u Gradskom vrtu prvu utakmicu 4. kola 1. HNL. Slavio je Osijek rezultatom 2:1.
VIDI LI SE NK OSIJEK IZ ZAGREBA

U-21 reprezentacija bez Osječana

Izbornik mlade nogometne reprezentacije Hrvatske objavio je popis igrača na koje računa za utakmicu protiv slabašnog Lihtenštajna.
[VIDEO] KVALIFIKACIJE ZA EUROPA LIGU

Gruzijci srušili Hajduk u Splitu, Rijeka bolja od Žiline

Nogometaši Hajduka izgubili su u prvoj utakmici trećeg pretkola Europske lige na Poljudu od gruzijske Dile Gori 1-0. Gol odluke zabio je Iluridze u 24. minuti.
[VIDEO] OPTIMIZAM UOČI SUTRAŠNJE UTAKMICE

Vitaić i Babić protiv Slaven Belupa od prve minute!

Nogometaši Osijeka sutra će utakmicom protiv Slaven Belupa otvoriti 4. kolo Prve HNL.