NASTAVAK PRVE HNL

Gradski derbi na Poljudu, Hajduk lovi vrh HNL-a

Najzanimljivija današnja utakmica 12. kola HNL-a igra se na Poljudu. Hajduk u gradskom derbiju od 19 sati ugošćuje Split.
VUGRINEC ODLUČIO

Preokret Slavena za pobjedu nad Lokomotivom

U utakmici 12. kola HNL-a Slaven Belupo je u Koprivnici savladao Lokomotivu 3-2 nakon preokreta.
1. HNL

Rijeci 100, a Hajduku 200 tisuća kuna kazne

Disciplinski sudac MAXtv Prve lige Krešimir Vlajčević kaznio je Rijeku i Hajduk zbog nereda i bakljade navijačkih skupina na utakmici 11. kola Rijeka-Hajduk. Rijeka je kažnjena s 100 tisuća, a Hajduk s 200 tisuća kuna.
VAŽNA UTAKMICA PRED NOGOMETAŠIMA OSIJEKA

Bijelo-plavima ne odgovara ništa osim pobjede. Zadar mora pasti!

Nogometaši Osijeka sutra igraju vrlo važnu utakmicu u borbi za bodove. Doduše, svaka je važna, no susret sa Zadrom u Gradskom vrtu izravan je dvoboj za ostanak u Ligi, i bijelo-plavima ne odgovara ništa osim pobjede.
[VIDEO] EUROPA LIGA

Lakić strijelac u pobjedi Eintrachta, Tottenham rutinski protiv Anžija

Hrvatski napadač Eintrachta iz Frankfurta Srđan Lakić upisao se među strijelce u 2. Kolu skupine F Europa lige na gostovanju kod APOEL-a. Slavio je Eintracht 3-0, a Lakić je zabio drugi gol. Dogodilo se to u 59. minuti. Zabio je Lakić ljevicom s nekih deset metara nakon duplog pasa s Vaclavom Kadlecom. Bio je to Dubrovčaninu prvi ovosezonski pogodak u svim natjecanjima u susretu u kojem je odigrao svih 90 minuta. Eintracht predvodi ljestvicu skupine F s maksimalnih šest bodova.
ŠPANJOLSKA DOBILA VELIKO POJAČANJE U NAPADU

Diego Costa odabrao "furiju"

Dugo je vagao Brazilac, Diego Costa, nastupiti za svoju domovinu ili za Španjolsku. Odabrao je ono drugo. Napadač Atletico Madrida prihvatio je poziv Del Bosquea.