HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

Od strane vodstva nije bilo nepravilnosti i zlouporaba kod distribucije ulaznica

Hrvatski nogometni savez (HNS) objavio je priopćenje povodom izvidnih radnji koje na traženje Državnog odvjetništva (DORH) provodi policija, a vezanih uz navodnu preprodaju ulaznica za utakmice Svjetskog prvenstva u Rusiji na kojemu je hrvatska reprezentacija stigla do finala, u kojemu navodi kako od strane vodstva HNS-a nije bilo nikakvih nepravilnosti i zlouporaba kod distribucije ulaznica.
NOVA LJESTVICA FIFA-E

Hrvatska ostala 4., prvi put dvije reprezentacije dijele prvo mjesto

Hrvatska nogometna reprezentacija ostala je na četvrtom mjestu na najnovijoj FIFA-inoj ljestvici objavljenoj u četvrtak, dok se prvi put u 25 godina od uvođenja ove ljestvice na prvom mjestu nalaze dvije reprezentacije.
LIGA PRVAKA

Real startao pobjedom, Modrić upisao asistenciju i stoti europski nastup, pogodak i asistencija Vlašića

Aktualni trostruki europski prvak Real Madrid pobjedom je krenuo u obranu naslova u Ligi prvaka. U susretu 1. kola G skupine 'Kraljevski klub' je u Madridu pobijedio Romu 3-0 u susretu u kojem je Luka Modrić upisao asistenciju i stoti nastup u Uefinim klupskim natjecanjima.
GOSTOVANJE BEZ STRESA

Bijelo-plavi zabili tri komada Zagorecu i plasirali se u osminu finala Hrvatskog kupa

Nogometaši Osijeka očekivano su izborili plasman u osminu finala Hrvatskog kupa nakon što su u Krapini pred 1.000 gledatelja pobijedili Zagorec sa 3-0.
POLICIJA DOBILA NALOG DRŽAVNOG ODVJETNIŠTVA

Zbog preprodaje karata za Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji pokrenuti izvidi u HNS-u

Županijsko državno odvjetništvo u Zagrebu naložilo je zagrebačkoj policiji provođenje izvida u Hrvatskom nogometnom savezu (HNS) zbog preprodaje karata za Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji, potvrdila je glasnogovornica zagrebačkog Županijskog odvjetništva Dunja Pavliček.
LIGA PRVAKA

Liverpool srušio PSG, Atletico slavio u Monacu, a Borussija u Bruggeu

U derbiju večeri nogometne Lige prvaka Liverpool je na Anfieldu pobijedio PSG 3-2 golom u sudačkoj nadoknadi, Atletico Madrid je na gostovanju pobijedio Monaco 2-1, dok je Borussia Dortmund kao gost slavila protiv Club Bruggea 1-0.