DERBI KOJI NOSI PUNO TOGA

Nogometaši Osijeka spremni za Lokomotivu i utakmicu koja bi mogla prelomiti sezonu!

Nogometaši Osijeka nakon prvenstvene stanke u utakmici 15. kola Prve HNL u nedjelju igraju derbi kola s Lokomotivom u Zagrebu. Bijelo-plavi žele protiv izravnog konkurenta slaviti novu pobjedu i skočiti na 2. mjesto na tablici.
ZDRAVSTVENI PROBLEMI

Prosinečki primljen u bolnicu u Sarajevu

Izbornik nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Robert Prosinečki smješten je u bolnicu u Sarajevu zbog zdravstvenih poteškoća, objavili su u petak lokalni mediji.
PET ZAVRŠNIH OGLEDA PRVOG DIJELA SEZONE

Kadar NK Osijeka sve je kompletniji, čeka se samo Bočkaj

Dolaskom nešto hladnijih i kišovitih jesenskih dana ništa se ne mijenja u planu i programu rada momčadi koju očekuje pet završnih ogleda u prvom dijelu sezone.
LIGA NACIJA

Nizozemska osigurala Vatrenima status nositelja za EURO

Hrvatska nogometna reprezentacija iako je ispala iz elitnog razreda Lige nacija ipak će biti nositelj u ždrijebu kvalifikacija za Europsko prvenstvo.
IZBORNIK DALIĆ

‘‘Presudio je umor, ali imamo blistavu budućnost‘‘

Hrvatski nogometaši nisu se uspjeli plasirati na premijerno izdanje final-foura Lige nacija. U posljednjoj odlučujućoj utakmici grupe 4 skupine A, Vatreni su poraženi od Engleske na Wembleyu 2:1, te su tako zauzeli posljednje mjesto u grupi. Naši srebrni poveli su u 57. minuti golom Andreja Kramarića, ali Jesse Lingard izjednačuje u 78. minuti, dok je za potpuni preokret zabio Harry Kane u 85. minuti. Izbornik Zlatko Dalić priznao je da je prvo poluvrijeme bilo jako loše, a vodstvu i dobroj igri u drugom djelu, na kraju je presudio umor.
LIGA NACIJA

Hrvatska povela, pa izgubila na Wembleyju i ispala u niži rang natjecanja

Hrvatska nogometna reprezentacija nije izborila plasman na završni turnir Lige nacija nakon što je u posljednjem kolu skupine 4 u Londonu pred 90.000 gledatelja izgubila od Engleske sa 1-2.