TRI BODA ZA TREĆE MJESTO

Bijelo-plavi pogotkom Marića iz jedanaesterca u 94. minuti slavio protiv Istre!

U utakmici 16. kola Prve HNL u Osijeku su nogometaši Osijeka su pobijedii pulsku Istre 1961 s 1-0 (0-0) i vratili se na treće mjesto.
PRVA HNL

Pobjede Slaven Belupa i Gorice

Nogometaši Slaven Belupa i Gorice ostvarili su pobjede u subotnjim susretima 16. kola Prve HNL.
DERBI 16. KOLA PRVE HNL

Dinamo i Hajduk na Maksimiru odigrali 1:1

U derbiju 16. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Dinama i Hajduka igrali 1-1 (1-1).
NASTAVLJA SE DOMAĆE PRVENSTVO

Kulešević uoči Istre: ''Ovo nam je prilika da uhvatimo priključak sa samim vrhom tablice''

Nakon dvotjedne prvenstvene stanke zbog nastupa reprezentacija, utakmicama 16. kola nastavlja se prvenstvo prve HNL. Nogometaši Osijeka u nedjelju će u Gradskom vrtu ugostiti pulsku Istru protiv koje žele pobjedu i početak serije uspješnih rezultata.
EURO 2020.

Hrvatska sigurno protiv Njemačke, Italije, Engleske ili Španjolske

Nakon što je završen prvi i najveći dio kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2020. godine poznato je 20 sudionika smotre najboljih selekcija 'Starog kontinenta', među kojima je i Hrvatska.
BOLJI OD GRUZIJE

Hrvatska nogometna reprezentacija pobjedom okončala uspješnu godinu

Nogometaši Hrvatske u utorak su u Puli u prijateljskoj utakmici protiv Gruzije slavili sa 2-1 (1-1). Gruzijci su poveli u 19. minuti preko Papunašvilija, a Hrvatska je izjednačila u 25. minuti autogolom kapetana gostiju Kašije. U 53. minuti Ivan Perišić je udarcem glavom, nakon ubačaja Josipa Juranovića, zabio za konačnih 2-1.