LIGA PRVAKA

Dinamo se dobro držao no ipak je pao na Etihadu

Nogometaši Dinama junački su pali na Etihadu, izgubili su od moćnog Manchester Cityja s 2:0 u 2. kolu Lige prvaka. Modri su se dobro držali prvo poluvrijeme, preživjeli su sve nalete Cityja i s početnim ishodom 0:0 otišlo se na odmor. Modra mreža mirovala je do 66. minute kada City probija Dinamovu obranu, a Sterling zabija za 1:0. Konačan rezultat u 95. minuti postavlja Foden iz kontranapada.
NAKON DVIJE DOBRE PARTIJE LAKŠE SE DIŠE

Meštrović: Iz pete sam ubacio u četvrtu u traženju trenera...

Dobili smo dvije utakmice, zabili smo 12 golova, pa je potraga za novim trenerom sad u jednoj brzini manje. Moram razgovarati Kuleševićem nakon ove dvije pobjede, rekao je predsjednik Osijeka Ivan Meštrović.
PRVA HNL

Istra i Hajduk remizirali, Gorica slavila u Zaprešiću

U nedjeljnim dvobojima 10. kola Prve HNL Istra 1961 i Hajduk su u Puli odigrali 1-1 (1-0), a Gorica je sa 2-0 (1-0) trijumfirala na gostovanju kod Intera u Zaprešiću pa je ovo kolo završeno s četiri pobjede gostujućih momčadi i samo jednim bodom za domaćine.
ODLIČNA PREDSTAVA BIJELO-PLAVIH

Osijek sa 4:0 deklasirao Slaven Belupo!

U utakmici 10. kola Prve HNL Osijek je kao gost nadigrao u Koprivnici Slaven Belupo s 4-0 (3-0) i probio se na četvrto mjesto ljestvice.
PRVA UTAKMICA 10. KOLA PRVE HNL

Lokomotiva - Dinamo 0-4

U prvoj utakmici 10. kola Prve HNL Dinamo je kao gost uvjerljivo nadigrao Lokomotivu sa 4-0 (1-0).
PRED NAMA 10. KOLO HNL-A

Trener se još traži, a NK Osijek ide kod Slavena po pobjedu

Ovoga vikenda igraju se utakmice 10. kola prve HNL. I dok uprava nogometnog kluba Osijek traži rješenje za glavnog trenera, koji će pak biti poznato inozemno nogometno ime, Bijelo-plavi su krenuli na put u Koprivnicu gdje ih u subotu čeka domaćin Slaven Belupo.