DIVLJANJE NA STADIONU

UEFA pokrenula disciplinski postupak protiv Hajduka i Evertona

Europski nogometni savez (UEFA) pokrenuo je u petak disciplinski postupak protiv Hajduka i Evertona, zbog navijačkih izgleda tijekom prve utakmice doigravanja za Europa ligu, koja je u četvrtak odigrana na Goodison Parku u Liverpoolu.
BIJELO-PLAVI PROMAŠILI JEDANAESTERAC

Austria preokretom pred 15 tisuća gledatelja svladala Osijek

U prvom susretu posljednjeg pretkola Europske lige nogometaši Osijeka su pred 15,000 gledatelja na stadionu Gradski vrt izgubili od bečke Austrije 1-2. Osijek je poveo u 15. minuti golom Muzafera Ejupia, a samo četiri minute kasnije domaćin je mogao i do drugog gola. Nažalost, Borna Barišić je iz kaznenog udarca pogodio okvir gola. U nastavku susreta gosti su okrenuli rezultat, a golove su zabili Christoph Monschein (27) i Raphael Holzhauser (60). Uzvrat je 24. kolovoza u St Poltenu.
AUSTRIJU ČEKA PAKAO

Nakon PSV-a ne postoji nemoguće! Dečki se moraju boriti k'o da im je ovo zadnja utakmica

Osijek opet treba biti na razini svojih partija koje je pokazao protiv Dinama, Rijeke, Luzerna i dvaput protiv PSV-a. Sve manje od toga neće biti dovoljno
ODLIČNE PREDSTAVE NAŠIH

Real Madrid uvjerljivi pobjednik španjolskog Superkupa

Nogometaši Real Madrida pred svojim su navijačima na stadionu Santiago Bernabeu pobijedili Barcelonu u uzvratnoj utakmici španjolskog Superkupa sa 2-0 (2-0) te s ukupnih 5-1 po deseti put u povijesti osvojili ovaj trofej.
ODLUKA NA RUJEVICI

Rijeka u 93. minuti nesretno izgubila u Pireju, ali postigla gol nade

Nogometaši Rijeke poraženi su u prvom dvoboju 4. pretkola Lige prvaka u Pireju od Olympiacosa s 1-2 (1-0) i to golom u trećoj minuti sudačke nadoknade.
ZEKIĆ: KAD SMO VEĆ DOŠLI DO PLAY OFFA IDEMO UZETI SVE I UĆI U SKUPINU

NK Osijek i navijači s Austriom pišu novu povijest?!

Pred nogometašima Osijeka još je jedna povijesna utakmica. Nakon izbacivanja nizozemskog PSV-a Bijelo-plavi u Gradskom vrtu u prvom susretu 4. pretkola euro lige dočekuju Bečku Austriju. Očekuje se ponovno pun Gradski vrt i naravno slavlje igrača i navijača poslije utakmice.