Sport

ŠOK U WIMBLEDONU

Nakon Nadala, ispali Federer i Šarapova, tko je sljedeći?

Nakon prekjučerašnjeg neočekivanog ispadanja Rafaela Nadala i današnjeg ispadanja Marije Šarapove od 131.tenisačice svijeta, prije nekoliko minuta, tzv. Svjetsko prvenstvo u tenisu ostalo je bez još jednog velikog favorita, Švicarca Rogera Federera.
NK OSIJEK

Perošević i Lulić na meti talijanskih i francuskih klubova!?

Odljev mladih igrača iz HNL-a u Serie A mogao bi se nastaviti, jer su neki talijanskih klubovi pokazali zanimanje za osječke klince.
WIMBLEDON

Lučić Baroni bez trećeg kola Wimbledona, Čilić predao

Mirjana Lučić Baroni oprostila se od Wimbledona u drugom kolu.
MEDITERANSKE IGRE

Jedriličari do kraja neizvjesno za medalje

Još su tri plova do kraja Mediteranskih igara u Mersinu, hrvatski jedriličari i dalje stabilno konkuriraju za četiri odličja.
SVJETSKO PRVENSTVO U RONJENJU

Čolak prvim mjestom u finale

Nakon trećega dana Svjetskog bazenskog prvenstva u ronjenju na dah po AIDA-i u kvalifikacijama za disciplinu statika - zadržavanje daha u mirovanju u kojoj se natjecalo 88 natjecatelja, naš najbolji ronilac na dah (još uvijek aktualni svjetski prvak u statici i dinamici s perajama te svjetski rekorder u dinamici s perajama Goran Čolak plasirao se u A finale zauzevši ponovno prvo mjesto s rezultatom od 8 minuta i 34 sekunde.

Vaterpolisti osvojili zlatnu medalju!

Hrvatska vaterpolska reprezentacija osvojila je peti dan natjecanja na Mediteranskim igrama (MI) Mersin 2013. zlatnu medalju. U finalu je jučer pobijedila Španjolsku 11:9 (2:3, 4:2, 3:3, 2:1)...