Sport

[VIDEO] UKRAJINA

Srna i Eduardo osvojili naslov

Nogometaši Šahtara iz Donjecka obranili su naslov prvaka Ukrajine, četrvrti u nizu!
POBJEDNICA

Donna Vekić osvojila turnir u Istanbulu!

Najbolja hrvatska tenisačica, Osječanka Donna Vekić pobjednica je jakog ITF turnira u Istanbulu!
SLIJEDI OPORAVAK

Ivo Karlović ima virusni meningitis

Iako je sinoć medijima i društvenim mrežama prostrujila vijest kako je Ivo Karlović doživio blagi moždani udar, ta se informacija, na sreću, pokazala netočnom.
MLADI OSJEČKI GIMNASTIČAR

Andrej Korosteljev ušao u top 15 na svjetskoj rang listi

Gimnastičar GK "Inova gim" Andrej Korosteljev ovoga vikenda nastupio je u Ljubljani na Challengeru iz serije turnira svjetskog kupa.
KOŠARKA

Partizan osvojio ABA ligu

Košarkaši beogradskog Partizana novi su prvaci regionalne ABA lige.
BUNDESLIGA

Gol i asistencija Ivice Olića u pobjedi 'Vukova'

U 31. kolu Njemačke Bundeslige Wolsfburg je slavio na domaćem terenu sa 3:1 protiv Borussie Mönchengladbach, a među najboljim pojedincima utakmice bio je hrvatski reprezentativac Ivica Olić, koji je zatresao gostujuću mrežu 61. minuti susreta, te asistirao u 75. minuti Brazilcu Diegu za konačnih 3:1