Sport

SVJETSKO PRVENSTVO U RONJENJU

Čolak prvim mjestom u finale

Nakon trećega dana Svjetskog bazenskog prvenstva u ronjenju na dah po AIDA-i u kvalifikacijama za disciplinu statika - zadržavanje daha u mirovanju u kojoj se natjecalo 88 natjecatelja, naš najbolji ronilac na dah (još uvijek aktualni svjetski prvak u statici i dinamici s perajama te svjetski rekorder u dinamici s perajama Goran Čolak plasirao se u A finale zauzevši ponovno prvo mjesto s rezultatom od 8 minuta i 34 sekunde.
MEDITERANSKE IGRE

Vaterpolisti osvojili zlatnu medalju!

Hrvatska vaterpolska reprezentacija osvojila je peti dan natjecanja na Mediteranskim igrama (MI) Mersin 2013. zlatnu medalju. U finalu je jučer pobijedila Španjolsku 11:9 (2:3, 4:2, 3:3, 2:1)...
TENJA 2013.

Počeo je najveći regionalni turnir

Jučer je odigran i prvi dan dugo očekivanog, najboljeg malonogometnog turnira u Slavoniji i Baranji, Tenja 2013.
LUKA MODRIĆ DOBIO NOVOG TRENERA

Carlo Ancelotti preuzeo klupu Real Madrida

Priča dana su trenerski transferi. Slaven Bilić na korak je od preuzimanja turskog Bešiktaša dok je Carlo Ancelotti, kao što se i nagađalo, novi strateg Real Madrida.

Prvi poraz rukometaša, djevojke remijem u polufinale

Na Mediteranskim igrama u turskom Mersinu hrvatske rukometašice remizirale su sa Slovenijom 31:31, dok su rukometaši, također protiv Slovenije upisali prvi poraz, izgubivši 34:32.